• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

راه‌یابی کماندار زنجانی به مرحله حذفی بازی‌های جهانی لهستان


کماندار زنجانی اعزامی به رقابت‌های جهانی لهستان، به مرحله حذفی این رقابت‌ها راه یافت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پریسا براتچی، کماندار شایسته زنجان که هم‌اکنون در آوردگاه جهانی لهستان به سر می‌برد، توانست با شایستگی به همراه اسماعیل عبادی به مرحله حذفی رقابت‌های جهانی لهستان راه یابد.

 

در پایان مرحله مقدماتی مسابقات تیر و کمان بازی‌های جهانی ورزش‌های غیرالمپیکی در لهستان، پریسا براتچی از زنجان به همراه اسماعیل عبادی دو نماینده شایسته کشورمان در این رقابت‌ها توانستند به دور حذفی این مسابقات راه پیدا کنند.

 

در بخش بانوان، پریسا براتچی از زنجان با کسب 683 امتیاز در رده بیستم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی قرار گرفت. این کماندار شایسته زنجانی در نخستین گام در مرحله حذفی به دیدار کمانداری از کشور مکزیک خواهد رفت.

 

همچنین اسماعیل عبادی در پایان مرحله مقدماتی و در جدول رده‌بندی با کسب 706 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت و به مرحله حذفی این مسابقات راه یافت. عبادی در مرحله اول حذفی استراحت دارد و در دور دوم باید با برنده مالزی و السالوادور مسابقه دهد.

 

در پایان مرحله مقدماتی میکس تیمی نیز تیم ایران با ترکیب پریسا براتچی و اسماعیل عبادی توانست در رده هفتم قرار گیرد. تیم ایران در این مرحله و در تیر طلایی موفق شد استرالیا و لهستان را شکست دهد و به مرحله حذفی را پیدا کند. ایران در اولین مسابقه مرحله حذفی باید به مصاف تیم کلمبیا برود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: