• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-3191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

بودجه شهرداری برای حل مشکلات ترافیکی خرم‌دره کافی نیست


فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر بر اساس بودجه خود کار می‌کنند، تصریح کرد: این بودجه اندک برای حل مشکلات ترافیکی ناکافی است و نیاز است برای ترافیک شهری، فکرهای اساسی صورت گیرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه شورای ترافیک شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه مشكلات ترافیكی شهر خرم‌دره بر روی چند خیابان مركزی شهر متمركز شده است، اظهار كرد: در طرح ارائه شده،‌ برای مشکلات ترافیکی شهرستان باید توجه لازم برای استفاده از ظرفیت معابر دیگر شهر كه می‌توانند با ایجاد دسترسی‌ها، ‌یا مناسب‌سازی اتصالات مربوطه در ایمن‌سازی و روان‌سازی ترافیك موثر باشند، مورد توجه تهیه‌كننده طرح قرار گرفته باشد.

 

وی با بیان اینکه پروژه‌های حوزه ترافیك دارای هزینه است، تاکید کرد: اجرای پروژه‌های حوزه ترافیک، نیازمند کمک‌های سازمان همیاری شهرداری و دهیاری‌های کشور است که امیدواریم طرح ارائه شده‌ زمینه كمك‌های سازمان همیاری شهرداری و دهیاری‌ها به شهر خرم‌دره را فراهم کند.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره، عملکرد شورای ترافیک شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: در بحث ترافیک شهری کارهای خوبی صورت گرفته است ولی این کارها کافی نیست و باید اهتمام جدی‌تری برای حل گره‌های ترافیکی شهرستان وجود داشته باشد.

 

این مسئول با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر بر اساس بودجه خود کار می‌کنند، تصریح کرد: این بودجه اندک برای حل مشکلات ترافیکی ناکافی است و نیاز است برای ترافیک شهری فکرهای اساسی صورت گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: فرمانداری خرم‌دره مخالف اجرای طرح‌های بزرگ در شهر نیست و در توان خود از این طرح‌ها حمایت خواهد کرد.

 

در ادامه این جلسه شهردارخرم‌‌دره نیز با بیان اینکه بودجه شهرداری در طی سال‌های گذشته 80 میلیارد ریال بود، بیان کرد: با تلاش‌‌های صورت گرفته این مبلغ به 150 میلیارد ریال رسید.

 

مجمدابراهیم امیرلو با تاکید بر اینکه این بودجه برای جمعیت 54 هزار نفری بسیار اندک است، خاطرنشان کرد: اعتبارات موجود پاسخ‌گوی اجرای برخی طرح‌های بزرگ در شهر نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: