• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-4584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

آغاز فعالیت مجدد شرکت روغن‌نباتی جهان در زنجان


معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: شرکت روغن‌نباتی جهان دوباره فعالیت خود را آغاز کرد.

 

علی کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: چند روز قبل فعالیت کارخانه روغن‌نباتی جهان که فعالیت آن متوقف شده بود، مجددا آغاز شد.

 

وی افزود: در حال حاضر با آغاز مجدد فعالیت این واحد تولیدی، بخش تصفیه روغن در چهارشنبه هفته پیش فعالیت خود را آغاز کرد و پس از آن نیز دو واحد دیگر فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

 

کلانتری خاطرنشان کرد: آغاز به کار این واحد تولیدی قریب به 138 نفر کارگر این شرکت که هنوز تعدیل نشده بودند، به محل کار خود بازگشتند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان شرکت روغن‌نباتی جهان به خاطر صدور حکم توقیف برخی اموال این کارخانه بابت معوقات کارگری، متوقف شده بود که در حال حاضر این واحد تولیدی فعالیت خود را مجددا آغاز کرده است.

 

به دلیل بدهی‌های این واحد تولیدی به تامین‌اجتماعی، مقرری بیمه بیکاری کارگران تعدیل شده برقرار نشده و صدور حکم توقیف اموال کارخانه نیز در نتیجه پیگیری و شکایت کارگران تعدیل شده بوده است.

 

بر اساس توافقات انجام شده، قرار است مدیر واحد تولیدی با پرداخت اقساطی بدهی خود به سازمان تامین‌اجتماعی، پرداخت کند و با پرداخت اولین قسط، مقرری افراد تعدیل شده از کار پرداخت خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: