• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-2887-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

همزمان با روز عکاسی محقق می شود؛

برگزاری نمایشگاه عکاسی در مناطق روستایی زنجان


یک هنرمند عکاس اظهار کرد: همزمان با روز عکاسی، نمایشگاه عکاسی در مناطق روستایی برگزار می‌شود.

 

حمیدرضا بازرگانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: همزمان با روز جهانی عکاسی، 28 مردادماه مصادف با 19 آگوست برنامه‌هایی را در خصوص بزرگداشت این روز به اجرا درمی‌آورم که یکی از این برنامه‌ها این است که همزمان با این روز به روستاها و مناطق محروم سفر کرده و نمایشگاه‌های عکاسی برگزار می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: آموزش عکاسی به صورت رایگان، یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در این زمینه وجود دارد و این اقدامات بدون هیچ کمک دولتی صورت می‌پذیرد و همه سرمایه به صورت شخصی در این زمینه خرج می‌شود.

 

این عکاس خاطرنشان کرد: برخی عکاسی را یک تهدید به حساب می‌آورند اما عکاسی می‌تواند یک فرصت باشد؛ چرا که یک عکس همواره گویاتر از موارد دیگر است و با آموزش عکاسی به کودکان مناطق محروم می‌توان کمک کرد که این کودکان بتوانند مشکلات و حرف‌ها و دغدغه‌های خود را در قالب زبان تصویر بیان کنند.

 

بازرگانی با اشاره به اینکه هنرمند به واسطه تصویر می‌تواند حرف خود را با جهانیان به اشتراک بگذارد، گفت: برپایی این نمایشگاه‌ها می‌تواند استعداد کودکان مناطق محروم را شکوفا کند تا از قالب این هنر دغدغه‌های مربوط به خود و جهان پیرامون خود را با زبان تصویر به اشتراک بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: