• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-1586-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

اصحاب علم و دانش بر اهمیت کار جهاددانشگاهی واقف‌اند


معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان اظهار کرد: اهمیت کار جهاددانشگاهی در بین اصحاب علم و دانش پوشیده نیست.

 

مهران محسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی از بدو تاسیس در مراکز علمی به‌عنوان یک ناشر علمی شناخته شده است، گفت: اهمیت کار جهاددانشگاهی در بین اصحاب علم و دانش پوشیده نیست و از همین منظر است که بسیاری از کتاب‌هایی که در این نهاد چاپ می‌شود همواره به‌عنوان مرجع علمی به دانشجویان توصیه می‌شود.

 

وی ادامه داد: این گام اولین گام جهاددانشگاهی بود و همین امر موجب شناخته شدن این مرکز شد و بعد از این، این نهاد انقلابی وارد عرصه پژوهش شد و در سطح کشور مرکز رویان و در استان زنجان بانک خون بند ناف را افتتاح کرد که جای بسی خوشحالی است.

 

محسنی افزود: نقش جهاددانشگاهی در عرصه آموزش‌های علمی، برگزاری کارگاه‌های مختلف و کلاس بر کسی پوشیده نیست و جای شک و شبهه‌ای نیست که این نهاد در این زمینه نقش پررنگی داشته است و با برگزاری این دوره‌ها برای دانشجویان و اعطای مدرک معتبر می‌تواند کاربرد زیادی در جامعه داشته باشد.

 

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی نقش خود را خیلی خوب ایفا کرده است و در دانشگاه علوم‌پزشکی با برگزاری مناظره‌های دانشجویی توانسته است همکاری خوبی را داشته باشد و امید است پس از این نیز میزان همکاری این دانشگاه با این نهاد علمی بیشتر شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: