• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-4691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی کشور نیازمند 12 هزار میلیارد تومان اعتبار


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام کشور ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه به لحاظ اقتصادی و صنعتی، کشور حال و روز خوبی ندارد، اظهار کرد: هر چند کار کردن در این شرایط بسیار دشوار است اما باید با همین شرایط کار کرد و کشور را رو به جلو برد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه از کل اعتبار تخصیصی عمرانی کشور در سال گذشته زیر ۳۰ درصد اتفاق افتاده است، تاکید کرد: مهم‌ترین دلیل این امر نیز محقق نشدن درآمدهای دولت که از دو محل فروش نفت و اخذ مالیات است، می‌باشد.

 

این مسئول با تأکید بر اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی، گرفتن اعتبار برای پروژه‌ها و تکمیل آن‌ها کار سختی است، تاکید کرد: یکی از وظایف مسئولان، بیان واقعیت‌های کشور به مردم است تا انتظارات بالا نرود.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از مطالبات اکثر روستائیان احداث سالن‌های ورزشی است، عنوان کرد: برخورداری از امکانات ورزشی حق همه مردم است ولی با بودجه فعلی امکان این امر وجود ندارد.

 

عزیزی با اشاره به اینکه برای تکمیل پروژه‌های ورزشی نیمه‌تمام کشور ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است، عنوان کرد: این اعتبار در حالی است که کل بودجه وزارت ورزش هزار میلیارد تومان است که ۵۰۰ میلیارد تومان آن بودجه جاری و ۵۰۰ میلیارد تومان نیز عمرانی است که از این میزان ۳۰ درصد آن محقق می‌شود که با این بودجه، تکمیل این پروژه‌ها ۲۴ سال به طول خواهد انجامید.

 

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی کشور امکان ساخت پرو‌ژه‌های جدید وجود ندارد، اظهار کرد: با توجه به مشکلات بیمارستان بوعلی خرم‌دره بحث توسعه این بیمارستان در حال پیگیری است.

 

عزیزی با اشاره به اینکه در طی دو سال گذشته سرجمع مجوز احداث بیمارستان در کل کشور دو بیمارستان بود، یادآور شد: برای سه بیمارستان نیز برای سال آینده توسعه در نظر گرفته شده است که پیگیر توسعه بیمارستان بوعلی خرم‌دره هستیم.

 

وی با اشاره به مشکلات ایستگاه راه‌آهن شهرستان خرم‌دره، تاکید کرد: باید اهتمام لازم برای حل مشکلات ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره وجود داشته باشد تا ایستگاهی در شان مردم داشته باشیم.

 

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ورودی خرم‌دره از سمت غرب مناسب نیست، اظهار کرد: روند احداث میدان در این ورودی باید شتاب بیشتری به خود گیرد تا شاهد یک ورودی خوب و در شان مردم شهرستان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: