• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-4791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان:

دومین پایگاه خدمات اجتماعی استان در خرم‌دره افتتاح می‌شود


معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان گفت: همزمان با هفته دولت، دومین پایگاه خدمات اجتماعی در سطح استان در خرم‌دره افتتاح می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سلمان حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره که با دستور کار بررسی مشکلات بهزیستی شهرستان خرم‌دره برگزار شد با بیان اینکه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: در راستای کنترل آسیب‌های اجتماعی در سطح کشور 18 کارگروه تشکیل شده است که سازمان بهزیستی عضو اصلی 15 کارگروه است.

 

وی با تاکید بر اینکه باید اهتمام جدی‌تری در راستای کاهش طلاق وجود داشته باشد، اظهار کرد: از مهم‌ترین اقداماتی که در این راستا موثر است می‌توان به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اعتیاد و مفاسد اخلاقی اشاره کرد که در طلاق موثر هستند.

 

این مسئول با بیان اینکه تا آخر سال مشکل نیروی انسانی بهزیستی شهرستان خرم‌دره مرتفع خواهد شد، اظهار کرد: هم‌زمان با هفته دولت دومین پایگاه خدمات اجتماعی در سطح استان در خرم‌دره افتتاح می‌شود.

 

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان با اشاره به ظهور آسیب‌های اجتماعی نوپدید با گسترش استفاده از فضای مجازی، یادآور شد: اکثر ما از فرزندان خود در فضای مجازی غافل هستند و فرزندان ما در فضای مجازی به اطلاعاتی دسترسی دارند که نباید داشته باشند.

 

حسینی با تاکید بر ضرورت گسترش آموزش‌ها، خاطرنشان کرد: دستگاه‌هایی مانند آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید کمک حال بهزیستی در افزایش میزان کلاس‌های آموزشی باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: