• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-11514-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل استاندارد استان زنجان خبر داد:

فعالیت پویش «خاطرجمع باش» کالای استاندارد ایرانی در زنجان


مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: پویش «خاطرجمع باش کالای استاندارد ایرانی می‌خرم» در زنجان فعالیت خود را آغازکرده است.

 

داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: سازمان ملی استاندارد ایران کمپین پویش حمایت از محصولات استاندارد را با عنوان «خاطر جمع باش کالای استاندارد ایرانی می‌خرم» را در کل کشور اجرا کرده است و برای فروش محصولات داخلی باید از کالاهای ایرانی استفاده کرد.

 

این مسئول ادامه داد: ترویج کالای ایرانی فرصتی برای اشتغال و توسعه است و اگر کالای ایرانی جایگزین کالای خارجی شود بحث اشتغال جوانان برطرف می‌شود.

 

وی افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در بند 24 سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر «افزایش پوشش استاندارد برای همه محصولات تولید داخل و ترویج آن» و نیز در جهت تحقق یافتن شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی ایشان؛ پویش خاطرجمع باش کالای استاندارد ایرانی می‌خرم نیز در زنجان آغاز شده است.

 

کارگرزاده خاطرنشان کرد: اجرای این پویش سبب می‌شود که میزان آگاهی و شناخت جامعه از استاندارد افزایش یابد و استفاده از کالاهای استاندارد ایرانی نیز در جامعه فرهنگ‌سازی شود و مردم در این زمینه مطالبه‌گر خواهند شد و همین مطالبه‌گری سبب آن می‌شود که تولیدات در جامعه به سمت کیفیت بالا پیش‌ برود.

 

مدیرکل استاندارد استان زنجان، یادآور شد: برای اینکه پویش و اهداف آن در جامعه نهادینه شود باید از ظرفیت‌های رسانه‌ها که تاثیر بالایی را در مخاطبان خود دارند، استفاده کرد. همچنین باید این مهم رات در کودکان که در آغاز شکل‌گیری شخصیتی خود هستند نیز نهادینه کرد تا آنان از همان ابتدا بیاموزند که کالای استاندارد و ایرانی مصرف‌کنند که هم سلامت و نیز آینده شغلی خود را تضمین کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: