• جمعه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-2485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

خادم حرم رضوی:

ترویج سبک زندگی علوی از اهداف کاروان زیر سایه خورشید است


یکی از خدام حرم رضوی گفت: ترویج سبک زندگی علوی، از اهداف فعالیت کاروان زیر سایه خورشید است و تاکنون در هزار شهر و ۳۵ کشور حضور داشته است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام احمد اسدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان اظهار کرد: کاروان زیر سایه خورشید از ۱۰ سال گذشته و با هدف نشر و نهادینه کردن زندگی در سایه فرهنگ رضوی، فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

اسدی با اشاره به اینکه این کاروان با استقبال عموم مردم در شهرهای مختلف روبه‌رو شده است، تصریح کرد: تاکنون این کاروان در هزار شهر و ۳۵ کشور حضور داشته و بهانه‌ای است تا سیره اهل‌بیت (ع) و عفت فاطمی و تربیت علوی و سبک زندگی نبوی در جامعه ترویج شود.

 

این خادم حرم رضوی با اشاره به اینکه شور و شعور اهل بیتی باید هر لحظه بیشتر از گذشته شود، تصریح کرد: خدا را شاکریم که عموم ملت ایران دوست‌دار و ارادت‌مند اهل‌بیت (ع) هستند ولی هنوز تا رسیدن به جایی که زمینه ظهور فراهم شود، فاصله داریم.

 

اسدی با اشاره به اینکه ناامیدی از جمله گناهانی است که طبق قول خدای متعال در قرآن‌کریم بخشیده نمی‌شود، تاکید کرد: با امید به آینده و الطاف خدای متعال باید در زمینه نشر معارف دینی اهتمام داشته باشیم به ویژه این امید در بین جوانان و در همه بخش‌های زندگی باید پررنگ‌تر باشد.

 

این خادم حرم رضوی با بزرگداشت یاد و خاطره شهید شیخ فضل‌الله نوری، خاطرنشان کرد: شیخ فضل‌الله نوری مجاهدی بود که زیر سلطه بیگانگان نرفت حتی با پیشنهاد اینکه با رفتن به سفارت انگلیس جان خود را حفظ کند، ولی شیخ فضل‌الله نوری این پیشنهاد را نپذیرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: