• شنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-4991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

کلنگ‌زنی میدان ورودی غربی خرم‌دره همزمان با هفته دولت


مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان، از کلنگ‌زنی میدان ورودی غربی شهرستان خرم‌دره همزمان با هفته دولت خبر داد.

 

مسعود بیات‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه شهرستان خرم‌دره اولین شهرستانی است که صد درصد راه‌های روستایی آن آسفالت است، تصریح کرد: متوسط میانگین استانی این رقم 75 درصد است.

 

وی با اشاره به آسفالت نامناسب برخی از راه‌های روستایی شهرستان خرم‌دره تصریح کرد: برای نگه‌داری از راه‌های آسفالت روستایی باید پیگیر لکه‌گیری و روکش مجدد این راه‌ها بود.

 

این مسئول با اشاره به میدان ورودی شهرستان خرم‌دره از سمت غرب، تصریح کرد: طراحی میدان برای ورودی غربی شهرستان در دستور کار قرار دارد و طی روزهای آینده مطالعات و نقشه‌های این میدان آماده و در هفته دولت عملیات اجرایی آن کلنگ‌زنی خواهد شد.

 

وی با اشاره به احداث باند دوم محور سه‌راهی سلطانیه تا تاکستان، تصریح کرد: این پروژه یک پروژه ملی و از پروژه‌های اولویت‌دار استان است.

 

بیات‌منش با اشاره به اینکه پارسال برای اجرای این پروژه 425 میلیون اعتبار مصوب شده بود که 200 میلیون آن اختصاص یافت، اظهار کرد: امسال نیز 650 میلیون تومان اعتبار سهم استان برای این پروژه مصوب شده است.

 

وی با بیان اینکه بنا به اهمیت این مسیر پروژه به پنج قطعه تقسیم شد، تصریح کرد: قطعات این پروژه شامل سلطانیه تا سنبل‌آباد، سنبل‌آباد تا صائین‌قلعه، صائین‌قلعه تا نصیرآباد، کمربندی خرم‌دره به ابهر و نورین تا قروه است که به جز قطعات دو و پنج در بقیه قطعات پیمانکاران مشغول کار هستند.

 

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه برای اتمام این طرح 120 میلیارد تومان اعتبار نیاز است، یادآور شد: با توجه به کمبود اعتبارات برنامه‌ریزی‌ها بر این است که از توان پیمانکاران برای اتمام این پروژه کمک گرفته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: