• شنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-5091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس توزیع برق شهرستان خرم‌دره:

42 هزار مشترک از خدمات توزیع برق خرم‌دره استفاده می‌کنند


رئیس توزیع برق شهرستان خرم‌دره گفت: توزیع برق شهرستان خرم‌دره در حال حاضر به 42 هزار مشترک خدمات ارائه می‌کند.

 

محمد باقری‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در حوزه ماموریتی شهرستان خرم‌دره 590 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 363 کیلومتر شبکه فشار ضعیف، یک‌هزار پست عمومی و 29 پیلر فشار متوسط مشغول ارائه خدمات هستند.

 

وی با بیان اینکه توزیع برق شهرستان خرم‌دره در حال حاضر به 42 هزار مشترک خدمات ارائه می‌کند، تصریح کرد: حوزه ماموریتی توزیع برق شهرستان شهرهای هیدج و صائین‌قلعه و روستاهای آن‌ها را نیز شامل می‌شود.

 

باقری‌وند با بیان اینکه برق یکی از نعماتی است که در اختیار ما قرار گرفته است، یادآور شد:‌ باید از این نعمتی که در اختیار ما قرار داده شده است به نحوی استفاده شود که همگان از آن منتفع شوند.

 

این مسئول با بیان اینکه پیک بار واژه نام‌آشنایی است که امسال بسیار به گوش هم‌وطنان ما خورد، اظهار کرد: کشور ما امسال شاهد یک پیک بار بی‌سابقه بود که در همین راستا برای استان زنجان پیک بار 545 مگابایت سهمیه تعریف شده بود که علی‌رغم عبور از این مرز در برخی مواقع این موضوع کنترل شد.

 

وی، هفته پیش رو را هفته‌ای حساس در حوزه مصرف برق عنوان کرد و افزود: برای صرفه‌جویی در مصرف برق علاوه بر مردم ادارات نیز باید همکاری لازم را داشته باشند.

 

باقری‌وند با اشاره به اینکه اداراتی که ژنراتور دارند باید در مواقع تعیین شده از ژنراتور استفاده کنند، بیان کرد: ادارات فاقد ژنراتور نیز باید صرفه‌جویی در مصرف را سرلوحه کار خود قرار دهند و بعد از ساعات اداری حتما برق‌ها و دستگاه‌های برقی را خاموش کرده و دستگاه‌های کامپیوتر خود را از حالت استند بای خارج کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه همه ما باید به این باور برسیم که حتی خاموش کردن یک لامپ اضافی می‌تواند در صرفه‌جویی برق مفید باشد، یادآور شد: امسال با توجه به رکوردی که در کشور ثبت شد از بابت کمبود تولید هیچ جا خاموشی اعمال نشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: