• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-12914-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

افزایش فعالیت خیران حوزه بهداشت و سلامت در مهرانه زنجان


مسئول کمیته مددکاری مهرانه با بیان این‌که تاکنون 15 نفر از خیران فعال در حوزه بهداشت و سلامت برای خدمات‌رسانی رایگان در مهرانه اعلام آمادگی کرده‌اند، از به‌کارگیری متخصص زنان خیر در اسفندماه امسال خبر داد.

 

ملیحه قدیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به جذب پرستار، دندان‌پزشک، بهیار، متخصص در حوزه فیزیوتراپی و سونوگرافی برای فعالیت در امور خیریه مجموعه با آغاز به کار، کارگروه پزشکی در این کمیته، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده است تا به منظور ارتقای سطح سلامتی و بهداشت بیماران مبتلا به سرطان هر هفته سه بیمار برای معاینه کلی به متخصصان خیر مهرانه معرفی شوند.

 

وی با عنوان این‌که تاکنون 15 نفر از خیران فعال در حوزه بهداشت و سلامت برای خدمات‌رسانی رایگان در مهرانه اعلام آمادگی کرده‌اند، از به‌کارگیری متخصص زنان خیر در اسفندماه امسال خبر داد.

 

مسئول کمیته مددکاری مهرانه با بیان این‌که خدمات مربوط به معاینه کلی تنها مختص بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش شهرستان زنجان نیست، گفت: بنا به ضرورت قطعا همه بیماران تحت پوشش مهرانه در شهرستان‌ها نیز در لیست معاینه کلی متخصصان امر قرار می‌گیرند.

 

قدیمی ادامه داد: در راستای تشکیل کارگروه پزشکی در زیرمجموعه کمیته مددکاری مهرانه تزریق آمپول، سرم و سایر خدمات پرستاری و بهیاری در منازل بیماران تحت پوشش صورت می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: