• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-13614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

جهاددانشگاهی نقش مهمی در تربیت جوانان نخبه دارد


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: جهاددانشگاهی پس از انقلاب اسلامی توانسته دانشجویان نخبه و جوان که باعث برکت برای کشور و به تبع آن برای استان‌ها است را تربیت کند.

 

حجت‌الاسلام جعفر جنتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، ضمن تبریک فرا رسیدن 16 مرداد سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی هم‌اکنون در وضعیت بالندگی و شکوفایی قرار گرفته و مجموعه‌ای است که پس از انقلاب اسلامی توانسته دانشجویان نخبه و جوان که باعث برکت برای کشور و به تبع آن برای استان‌ها است را تربیت کند.

 

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی یا توجه به ظرفیتی که دارد در حوزه‌های فرهنگی، دینی و علمی، جهادی عمل می‌کند، خاطرنشان کرد: این مسئله باعث جذب حداکثری حضور جوانان در این عرصه شده است.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به فعالیت دو خبرگزاری در این مجموعه انقلابی، تاکید کرد: فعالیت دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا، نمونه‌ای از فعالیت جهادی در این مجموعه انقلابی است.

 

جنتی به دلایل موفقیت جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل عمده موفقیت جهاددانشگاهی را می‌توان در انقلابی و دینی بودن اعضای آن و اعتقادی که برای اجرای فعالیت‌ها بیش از ادای وظیفه اداری دارند، اشاره کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: