• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-6184-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

در تجلیل از بازنشستگان شرکت فرآوری مواد معدنی ایران عنوان شد؛

شکسته شدن رکورد پنج ساله تولید شمش روی


مدیرعامل شرکت فرآوری مواد معدنی ایران گفت: رکورد پنج ساله تولید شمش روی شرکت شکسته شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روبط‌عمومی هلدینگ توسعه معادن روی ایران، حمید علاماتی در مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت، افزود: رکورد پنج ساله تولید شمش روی شرکت شکسته شد. این شرکت با تولید 2227 تن، 99 درصد برنامه خود را در سه ماهه امسال محقق کرده است.

 

وی، موفقیت‌های شرکت فرآوری مواد معدنی ایران را مرهون تلاش بی‌وقفه کارکنان فعلی و گذشته دانست و افزود: این شرکت در زمینه بهره‌وری عوامل تولید شامل راندمان کل و کنترل مصرف مواد و انرژی در مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران نیز پیشرو است.

 

مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر از زحمات و همت بازنشستگان شرکت، خواستار توجه و مساعدت ویژه مسئولان استانی و شهرستان ماه‌نشان به تسهیل در بازنشستگی کارکنان شرکت شد و افزود: نباید شرایط بازنشستگی به گونه‌ای رقم بخورد که منجر به از کارافتادگی و کم‌توانی کارکنان شود؛ چراکه خانواده بیش از هر زمان دیگری به حضور سرزنده و بانشاط بازنشستگان نیازمند است.

 

علاماتی با اشاره به بازنشستگی 18 نفر ازکارکنان این شرکت، از جایگزینی همین تعداد نیروهای بومی در شرکت خبر داد و گفت: برای احداث یک واحد تولیدی با 18 نفر کارگر 65 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در منطقه نیاز است که این شرکت بدون سرمایه‌گذاری خاصی این تعداد اشتغال را در منطقه فراهم آورده است.

 

در ادامه این مراسم، فرماندار شهرستان ماه‌نشان نیز با بیان اقدامات دولت یازدهم در زمینه‌های مختلف، عنوان کرد: مسئولان امر در کارگروه تسهیل و رفع موانع کسب و کار استان و شهرستان به دنبال رونق تولید و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی هستند.

 

مجتبی نوری از اقدامات موثر شرکت فرآوری در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه قدردانی کرد و افزود: شرکت فرآوری در زمینه تولید و اشتغال نیز توانسته منویات مقام معظم رهبری را در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام‌های اساسی برداشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: