• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2086-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

لزوم استفاده از ظرفیت‌های بالقوه جهاددانشگاهی


مدیر بورس منطقه‌ای زنجان گفت: می‌توان از ظرفیت‌های بالقوه جهاددانشگاهی استفاده کرد.

 

مهرداد محبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی جزو اولین نهادهایی است که بعد از انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل پایه‌گذاری شده است و در سال‌های گذشته شاهد ثمرات فراوان فعالیت جهادگران جهاددانشگاهی در کشور هستیم.

 

این مسئول ادامه داد: با توجه به ماهیت و توانمندی‌هایی که جهاددانشگاهی دارد می‌توان ازظرفیت‌های این نهاد به عنوان یک مرجع آموزشی در حوزه‌های بلندمدت و یا کوتاه‌مدت و نیز پایگاه خبری استفاده کرد تا علاوه‌ بر شناساندن بورس، مزیت‌های آن را نیز برای مردم تدوین کرد.

وی افزود: جهاددانشگاهی در رابطه با آموزش بورس در بخش آموزش‌های کوتاه‌مدت خود، آموزش‌هایی را بر اساس مجوز رسمی از بورس منطقه‌ای زنجان برگزار کرده که این دوره‌های آموزشی تاثیر بالایی را در آشنایی با بورس در استان دارد.

 

محبی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی با توجه به ماهیت و ظرفیت‌هایی که دارد، می‌تواند زمینه‌هایی برای اشتغال را برای جوانان و دانش‌آموختگان ایجاد کند که این مهم، خود گامی در راستای اقتصاد مقاومتی است.

 

مدیر بورس منطقه‌ای زنجان یادآور شد: جهاددانشگاهی می‌تواند با استفاده از ابزار و ظرفیت‌های خود، از جمله خبرگزاری ایسنا، می‌تواند در رابطه با تامین مالی شرکت‌ها از طریق بورس فرهنگ‌سازی کند تا شرکت‌ها برای تامین مالی به بانک‌ها متکی نباشند و تاثیر این خبرگزاری بیش از آنچه که می‌توان تصور کرد، است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: