• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2186-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

جهاددانشگاهی می‌تواند با مهارت‌آموزی اشتغال ایجاد کند


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: جهاددانشگاهی می‌تواند با مهارت‌آموزی در استان اشتغال ایجاد کند.

 

امیر حمیدنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به 16 مردادماه، سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان زنجان اقدامات چشم‌گیری را در حوزه دانش‌بنیان و حوزه کاربردی انجام داده و در این زمینه‌ها پیشرو است و اگر بتواند فعالیت خود را در این حوزه‌ها تقویت کند و در تقویت خود از جانب سایر دستگاه‌ها نیز کمک بگیرد، می‌تواند مشکل اشتغال دانش‌آموختگان را تا حدودی در استان پوشش دهد.

 

این مسئول ادامه داد: جهاد‌دانشگاهی با اقداماتی که در حوزه مهارت‌آموزی انجام داده است، می‌تواند در حوزه ایجاد اشتغال در استان محرک باشد.

 

وی افزود: در سال‌های قبل جهاددانشگاهی همکاری مطالعاتی را با شرکت شهرک‌ های صنعتی در رابطه با خوشه روی داشته و پس از آن نیز تقاهم‌نامه‌هایی بین این دو بسته شده که می‌تواند در راستای ایجاد اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی در استان تاثیرگذار باشد.

 

حمیدنیا یادآور شد: بخش صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی می‌تواند در حوزه برگزاری کلاس‌های آموزشی که از سازمان به آن تکلیف می‌شود با جهاددانشگاهی همکاری کند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان تصریح کرد: همواره ارتباط صنعت و دانشگاه مورد توجه بوده و جهاددانشگاهی می‌تواند با استفاده از توان دانش‌آموخته‌های خود با صنعت ارتباط موثر برقرار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: