• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 965-2885-5
  • خبرنگار : 28004
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

جهاددانشگاهی روحیه جهادی را تقویت کند


مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان با اشاره به اینکه نام جهاددانشگاهی عنوانی معنادار و مقدس است، یادآور شد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری همه را به انجام امور جهادی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و علمی توصیه می‌کنند، از این‌رو جهاددانشگاهی باید روحیه جهادی را با تکیه بر بنیه علمی دانشگاه‌ها و سوق دادن افراد نخبه به حوزه‌های فوق، تقویت کند.

 

بهروز مهدوی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی از جمله نهادهای انقلابی است که در محیط‌های دانشگاهی شکل گرفت، اظهار کرد: جهاددانشگاهی جزو نهادهایی تاثیرگذار در عرصه‌های علمی، فرهنگی و ترویج مباحث دینی بین قشر دانشگاهی است.

 

وی افزود: جهاددانشگاهی که وجود کادر مجربی که متشکل از اساتید دانشگاهی و دانشجویان است، توانسته به عنوان نهادی بسیار موثر و تاثیرگذار در پیشبرد طرح‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و نیز تقویت علمی دانشجویان گام‌های موثر بردارد.

 

این مسئول ادامه داد: در سال‌‌های اخیر جهاددانشگاهی با انجام امور برجسته‌ای در حوزه‌های پزشکی همچون اقدامات صورت گرفته در پژوهشکده رویان، فعالیت در حوزه صنعت نفت و فناوری اطلاعات و خصوصا در نظرسنجی‌هایی که اردیبهشت‌ماه امسال در ارتباط با انتخابات ریاست‌جمهوری انجام شد، نشان‌دهنده آن است که جهاددانشگاهی توانایی انجام امور بزرگ و ماندگار را دارد.

 

مهدوی بر مساعدت جهاددانشگاهی در امر تصمیم‌سازی مدیران تاکید کرد و گفت: این نهاد انقلابی می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های خود همچون خبرگزاری‌های ایسنا، ایکنا و نیز انجام طرح‌های نظرسنجی و پژوهشی ضمن فراهم کردن مبانی تصمیم‌سازی، در تصمیم‌گیری مدیران نقش اساسی ایفا کند.

 

وی تصریح کرد: قطعا این اقدامات می‌تواند میزان بهره‌وری در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و غیره را افزایش دهد و اینجا جهاددانشگاهی می‌تواند کمک‌حال مدیران باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: