• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2386-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

جهاددانشگاهی همواره روند رو به رشد داشته است


فرماندار شهرستان زنجان اظهار کرد: جهاددانشگاهی نه تنها در طول چند دهه فعالیت خود، عقب‌گرد نداشت، بلکه همواره روند رو به رشد داشته است.

 

رسول بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن 16 مردادماه، روز تاسیس جهاددانشگاهی، گفت: جهاددانشگاهی با دست خالی و با همت چند تن از دانشجویان شروع به کار کرد و تا آنجایی پیش رفت که هم در سطح ملی و هم در سطح استانی از جایگاه ارزشمندی برخوردار است.

 

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی نه تنها در طول چند دهه فعالیت خود، عقب‌گرد نداشته است، بلکه همواره پیشرفت داشته و روند رو به رشدی را طی کرده و در جذب نیروی فرهیخته نیز به بهترین نحو عمل کرده است.

 

این مسئول افزود: جهاددانشگاهی در بحث پژوهش و کارهای تحقیقاتی و نشریات علمی، کارهای زیادی انجام داده و در بکرترین و نوآورترین بخش‌ها ورود پیدا کرده است.

 

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه عملکرد جهاددانشگاهی نه تنها ضعیف نبوده، بلکه همواره رو به پیشرفت بوده است، گفت: کارهای صورت گرفته توسط این نهاد انقلابی همواره نتیجه‌بخش بوده است و امروز جهاددانشگاهی به عنوان فرزند دانشگاه، خود در دانشگاه به بهترین نحو عمل می‌کند و درخت این نهاد ثمر داده است.

 

بیات افزود: در زمینه آموزش و حوزه رسانه نیز جهاددانشگاهی با داشتن زیرمجموعه خبرگزاری ایسنا دومین خبرگزاری رسمی کشور در زمینه خبر و اطلاع‌رسانی عملکرد خوبی دارد و خیلی‌ها باور نداشتند که بتوان خبرگزاری مستقل تشکیل داد.

 

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی به دوران بلوغ خود رسیده است، خاطرنشان کرد: این نهاد مورد اعتماد نظام است و همواره طرح‌هایی که به جهاددانشگاهی سپرده می‌شود به نحو احسن به نتیجه می‌رسد و اعتماد بسیار کاملی در بین سران نظام نسبت به این مجموعه وجود دارد.

 

فرماندار شهرستان زنجان ادامه داد: به نظر می‌رسد که از ظرفیت‌های این نهاد در استان به بهترین نحو استفاده نشده است و باید در این زمینه کار شود.

 

این مسئول ادامه داد: برخی از طرح‌های جهاددانشگاهی می‌تواند خلق ثروت کند و قادر است در عرصه اشتغال به کار گرفته شود، با این وجود باید در این زمینه بیشتر اطلاع‌رسانی و از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در جهت پیشبرد اهداف استانی استفاده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: