• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2486-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

با همکاری اساتید جهاددانشگاهی می‌توان استاندارد ملی تدوین کرد


مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: اداره‌کل استاندارد می‌تواند با همکاری جهاددانشگاهی با استفاده از ظرفیت اساتید استاندارد ملی تدوین کند.

 

داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی جزو اولین نهادهایی است که بعد از انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل پایه‌گذاری شده است و در سال‌های گذشته شاهد ثمرات فراوان فعالیت جهادگران جهاددانشگاهی در کشور هستیم.

 

این مسئول ادامه داد: با توجه به ماهیت فعالیت جهاددانشگاهی و توجه عمیق جهادگران این نهاد به موضوع پژوهش در حوزه‌های مختلف می‌توان از این ظرفیت‌ها بهره برد و باید در استان نیز این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

 

وی افزود: اداره‌کل استاندارد استان زنجان در بحث آموزشی و علمی خود با استفاده از توان اساتید و دانش‌آموخته‌های خود می‌تواند در تدوین استانداردهای ملی و نیز بازنگری برخی از استانداردها با این اداره‌کل همکاری کند.

 

کارگرزاده خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی آزمایشگاهی دارد که به عنوان آزمایشگاه همکار تایید صلاحیت شده از سازمان ملی استاندارد ایران دارد که در بسیاری از موارد با این اداره‌کل همکاری برای تایید صلاحیت محصولات تولیدی برخی شرکت‌ها به خصوص در بخش تولیدات مواد غذایی همکاری دارد.

 

وی افزود: امیدواریم که بتوانیم با همکاری جهاددانشگاهی دفتر استانداردسازی را در این نهاد ایجاد کنیم تا افراد شاغل در این نهاد بتوانند با ارکان نوین استاندارد و نیز استانداردهایی که بر اساس قانون برای آن‌ها تعریف شده است، آشنا شوند.

 

این مسئول اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت اساتید دانشگاهی جهاددانشگاهی علاوه‌ بر تدوین استانداردها در آموزش مدیران کنترل کیفی نیز استفاده کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: