• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2586-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

ضرورت استفاده از ظرفیت آموزشی جهاددانشگاهی برای آموزش کارکنان


مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: می‌توان از ظرفیت جهاددانشگاهی برای آموزش کارکنان استفاده کرد.

 

محمود آقامحمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، ضمن تبریک 16 مردادماه، سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در سطح کلان با شرکت‌های بالادستی صنایع نفتی ارتباط دارد که این ارتباط‌ها موثر بوده و نتایج مثبتی داشته است.

 

این مسئول ادامه داد: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان‌ها همچنین استان زنجان بیشتر در بحث آموزش بوده و در گذشته بخش آموزش‌های کوتاه‌مدت و نیز آموزش بلندمدت کارکنان این شرکت همکاری داشته است.

 

وی با اشاره به تاثیر مثبت دوره‌های آموزشی مهارتی، خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی می‌تواند با آموزش‌هایی که در بخش مهارت‌آموزی به جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی می‌دهد، در ایجاد اشتغال پایدار به آنان و جامعه کمک خواهد کرد. همچنین این شرکت به دنبال آن است که در کارهای پژوهشی از ظرفیت جهاددانشگاهی استفاده کند.

 

آقامحمدیان تصریح کرد: وجود خبرگزاری ایسنا و ایکنا به‌عنوان دو ابزار قوی اطلاع‌رسانی در این نهاد باعث شده است که جهاددانشگاهی در حوزه اطلاع‌رسانی و ارتباط با جامعه نیز نقش بلامنازعی داشته باشد که خوشبختانه تعامل تنگاتنگ این شرکت با جهاددانشگاهی و استفاده از این ظرفیت رسانه‌ای باعث افزایش آگاهی مردم در حوزه‌های مربوط به این شرکت شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: