• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2686-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

/هویت جهادی، 37 سال خودباوری و بالندگی/

ارتباط با صنعت، اولویت کاری جهاددانشگاهی باشد


مسئول کلینیک تخصصی سرطان زنجان اظهار کرد: ارتباط با صنعت، مهم‌ترین کاری که جهاد‌دانشگاهی می‌تواند به آن ورود داشته باشد.

 

جواد گرانمایه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ضمن تبریک 16 مردادماه سالروز تاسیس جهاددانشگاهی با اشاره به اینکه ما در مسیر اهداف مهرانه در زمینه انجام رسالت تهیه غذای سالم با جهاددانشگاهی تفاهم‌نامه را بستیم، گفت: ظرفیت‌های این نهاد به مراتب بالاتر از آن چیزی است که نشان داده می‌شود و این نهاد پتانسیل خوبی دارد و توانسته است ما را در زمینه این معضل بزرگ به‌عنوان یک بازوی توانمند یاری کند.

 

وی ادامه داد: این نهاد یک مرکز تحقیقی و پژوهشی است و در زمینه تحقیق و پژوهش و اقتصاد خوب وارد شده است و بدون هیچ توقعی کارهای بزرگی را به انجام رسانده است.

 

مسئول کلینیک تخصصی سرطان زنجان اظهار کرد: بزرگ‌ترین کاری که این نهاد می‌تواند به عهده بگیرد ارتباط با صنعت است و این نهاد اگر بتواند کارهای تحقیقی و پژوهشی را در زمینه صنعت وارد کند و با صنایع کوچک همکاری داشته باشد، می‌تواند وارد میدان تولید شود و کارهای بزرگی در این زمینه انجام دهد.

 

گرانمایه افزود: یکی از طرح‌های جهاددانشگاهی جعبه هوشمند دارو است که اگر بتواند آن را به تولید انبوه برساند می‌تواند وارد صنعت شود و فعالیت خوبی را در عرصه صنعت داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه همواره جهاددانشگاهی در عرصه فعالیت‌های خود به خوبی درخشیده است، گفت: به همت و تلاش عرصه‌گران این حوزه افتخار می‌کنم و امیدوارم که جهاد‌دانشگاهی در سال‌های آینده به خوبی مراحل بالندگی و پویایی را طی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: