• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-14414-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان زنجان:

با به چالش کشیدن مدیران، توان پاسخ‌گویی آن‌ها را بسنجید


فرماندار شهرستان زنجان اظهار کرد: با به چالش کشیدن مدیران، توان پاسخ‌گویی آن‌ها را بسنجید.

 

رسول بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، ضمن تبریک 17 مرداد، روز خبرنگار با اشاره به اینکه خبرگزاری ایسنا همواره نقش خوبی را در اطلاع‌رسانی‌های استان داشته است، گفت: در نقش این خبرگزاری و خوب بودن کارش هیچ تردیدی وجود ندارد و این خبرگزاری در همه جلسات و نشست‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای که برگزار می‌شود حضور مستمر دارد و نقش خبرگزاری ایسنا به‌عنوان یک رسانه در این زمینه به خوبی روشن است.

 

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد در بین خبرگزاری‌ها، سرعت و دقت ارسال اخبار خبرگزاری ایسنا به مراتب بالاتر از خبرگزاری‌های دیگر است و همواره در همه صحنه‌ها و رویدادها و وقایع حضور دارد.

 

این مسئول افزود: انتظار می‌رود همکاران در این خبرگزاری قدری پیشروتر باشند و با توجه به اینکه به‌عنوان واسطه‌ای بین مسئولان و جامعه به حساب می‌آیند به تحلیل و نقد بپردازند؛ چرا‌که مسئولان همواره نیاز به نقد شدن دارند.

 

بیات با اشاره به اینکه نقد در خبرگزاری ایسنا همواره منصفانه بوده است، افزود: یکی از امتیازات و ظرفیت‌های رسانه نقد کردن مشکلات موجود در جامعه است تا به واسطه آن مسئولان نسبت به مسائل و مشکلات آگاهی بیشتری یابند.

 

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه لزوم افزایش گزارشات اختصاصی در ایسنا مشاهده می‌شود، خاطرنشان کرد: میزگردهای اختصاصی در این خبرگزاری باید با قوت بیشتری ادامه یابد و دیدگاه تلفیقی از نگاه مردم و مسئولان را به موضوعات داشته باشد.

 

بیات افزود: به سراغ مدیران بروید و در مصاحبه‌ها آن‌ها را به چالش بکشید تا توان پاسخ‌گویی آن‌ها را بسنجید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: