• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-14714-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان:

تکمیل استادیوم 15 هزار نفری در اولویت برنامه‌ها است


معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: در خصوص اعتبارات ملی، تاکید ما روی استادیوم 15 هزار نفری است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ایرج احمدزاده ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: سال 94، اداره‌کل برای اتمام 12 پروژه نیمه‌تمام فراخوان صادر کرد ولی متاسفانه هیچ‌کس از این پروژه‌ها استقبال نکرد، تا اینکه پارسال و با رایزنی با چند مسئول استانی توانستیم برای چهار پروژه، از جمله استخر هیدج اقداماتی انجام دهیم. در حال حاضر نیز قرارداد پروژه استخر هیدج آماده واگذاری است.

 

این مسئول با بیان اینکه در خصوص پروژه‌های استخر صایین‌قلعه و حجاب نیز به ترتیب در حال مذاکره و مطالعه هستیم، ادامه داد: در رابطه با تغییر کاربری و فروش قسمتی از مجموعه‌های بلااستفاده، سال 94 دو قسمت از مجموعه‌های ورزشی انقلاب و امجدیه را تغییر کاربری دادیم. در حال حاضر نیز تفکیک اسناد در حال پیگیری است و اگر محقق شود پول حاصل از فروش این دو بخش صرف پروژه‌های نیمه‌تمام خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: سال 93 در خصوص ارزیابی عملکرد، در سطح استان بین 60 اداره رتبه 42 را کسب کردیم و این رتبه سال 94 به 15 ارتقا یافت. در سطح بررسی‌های وزارتخانه‌ای و ملی نیز سال 93 از رتبه 17 و سال 94 از رتبه 5 برخوردار بودیم.

 

احمدزاده خاطرنشان کرد: سال 94 در ورزش قهرمانی رتبه هفتم، در ورزش همگانی رتبه هشتم، در فعالیت‌های فرهنگی رتبه اول و حوزه جوانان نیز رتبه دوم کشوری را کسب کردیم.

 

معاون پشتیبانی و توسعه منابع اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان یادآور شد: خوشبختانه اواخر پارسال و اوایل امسال، به خاطر پیگیری‌های دولت تدبیر و امید اعتبارات عمرانی وزارت ورزش افزایشی 200 تا 300 درصدی داشت و اگر همین روند ادامه یابد هیچ پروژه نیمه‌تمامی در سطح استان باقی نخواهد ماند.

 

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه گفت: 51 سمن به صورت اینترنتی جهت اخذ مجوز ثبت‌نام کرده‌اند و در صورت تایید، تعداد سمن‌های فعال استان به 113 مورد می‌رسد.

 

احمد شیرودمیرزایی افزود: سمن‌ها در سه حوزه شهرستانی، استانی و ملی ثبت‌نام می‌کنند و خوشبختانه چند روز پیش یکی از سمن‌های فعال استان در کارگاهی تخصصی که در مالزی برگزار شد، حضوری فعال داشت.

 

وی تصریح کرد: رویکرد جدید این اداره‌کل، بالا بردن کیفیت خدمات سمن است و صرفا به فکر بالا بردن تعداد سمن در استان نیستیم. این در حالی است که دولت تدبیر و امید برخلاف دولت‌های قبل، سمن‌ها را یاور خود می‌داند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: