• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-5291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره:

درب همه دستگاه‌های اجرایی به روی خبرنگاران باز باشد


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: درب همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید به روی خبرنگاران باز باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در مراسم تجلیل از خبرنگاران خرم‌دره که با مشارکت جمعی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان صورت گرفت با بیان اینکه حضرت زینب (س) بهترین اسوه و الگو برای خبرنگاران است، اظهار کرد: اگر پیام‌رسانی صحیح و دقیق ایشان از واقعه عاشورا نبود، این واقعه تاکنون به فراموشی سپرده شده بود.

 

وی از خبرنگاران به عنوان بهترین ترسیم‌کنندگان جبهه و جنگ یاد کرد و افزود: بسیاری از خبرنگاران ما با حضور در جبهه‌های جنگ نسبت به پوشش خبری مظلومیت‌ها و رشادت‌های رزمندگان ما همت گماشتند که بسیاری در این راه شهید و برخی نیز به فیض جانبازی رسیدند.

 

این مسئول تاکید کرد: اگر انعکاس ارزش‌ها توسط خبرنگاران نبود بسیاری ار ارزش‌های جبهه و جنگ مغفول باقی می‌ماند و چه بسا رشته ادامه اعزام‌های رزمندگان به مناطق جنگی به بن‌بست می‌رسید.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه خبرنگار نباید ذهنیتی که خود دوست دارد را به خبر القا کند، تصریح کرد: خبرنگاران باید در مناسبت‌ها و موقعیت‌های مختلف و فراخور مقتضیات کشور به ایفای نقش خود در امور مختلف بپردازند.

 

محمدی با بیان اینکه پاسداری از جایگاه خبرنگاری کار سختی است، عنوان کرد: خبرنگاران باید تلاش کنند عدل و انصاف را سر لوحه کارهای خود قرار داده و در پاسداری از جایگاه رفیع خبرنگاری تلاش کنند.

 

وی با تاکید بر ضرورت تعامل و حمایت همه جانبه مسئولان از خبرنگاران، خاطرنشان کرد: درب همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید به روی خبرنگاران باز باشد.

 

در ادامه این جلسه نیز فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره با تاکید بر نقش خبرنگاران در آگاهی‌بخشی به جامعه، اظهار کرد: خبرنگاران در بعد پیشگیری از وقوع جرایم می‌توانند نقش‌آفرین باشند.

 

سرهنگ عباس حسنی با بیان اینکه نیروی انتظامی به برخی از افراد جامعه هدف خود در برخی مواقع دسترسی ندارند، بیان کرد: خبرنگاران با قول و فعل خود می‌توانند اهداف و انتظارات نیروی انتظامی را برای اقشار مختلف جامعه تبیین کنند.

 

در ادامه این جلسه نیز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه پیام‌رسانی رسالت انبیا است، تصریح کرد: غرض از خبر نیز پیام‌رسانی به آحاد مختلف جامعه است.

 

حجت‌الاسلام قسمت‌علی صمدی، اطلاع‌رسانی دقیق، به موقع و همراه با رعایت اخلاق رسانه‌ای را لازمه آگاهی‌بخشی دانسته و افزود: رعایت امانت‌‌داری، خلوص نیت و صداقت از دیگر موارد مهمی است که در خبررسانی باید بدان توجه ویژه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: