• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-15914-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان:

حرفه‌ای بودن در کنار جهادی عمل کردن قرار گیرد


رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: هر اندازه خبرگزاری و خبرنگاران حرفه‌ای باشند خوب است اما حرفه‌ای بودن باید در کنار انقلابی و جهادی عمل کردن قرار گیرد؛ انقلابی‌گری به معنای جنگ نیست بلکه جهادی عمل کردن است که باید در حفظ این روحیه تلاش کنیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مهدی عباسی ظهر امروز در دیدار با خبرنگاران ایسنا به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا و ایکنا زمانی فعالیت خود را در جهاددانشگاهی شروع کردند که از امکانات حداقلی برخوردار بودند؛ در آن مقطع باور تاسیس یک خبرگزاری غیردولتی در نظر همگان امری ناشدنی بود اما با ظهور و فعالیت خبرگزاری ایسنا این دیدگاه به واقعیت تبدیل شد که می‌توان خبرگزاری مستقل و غیردولتی تاسیس کرد.

 

وی افزود: تولد خبرگزاری ایسنا یک واقعیت بزرگی را در کشور آشکار کرد و در مسیر کار با در اختیار داشتن نیروی انسانی خاص و جوان، اقدامات ویژه‌ای را انجام داده و با پیش رفتن کارکرد جدی‌تر شده است.

 

عباسی تصریح کرد: امکاناتی که امروز در ایسنای زنجان وجود دارد با گذشته قابل قیاس نیست، چراکه با ایستادگی که خبرنگاران ایسنا از خود نشان دادند، توانستند به شرایط فعلی دست یابند و خبرگزاری ایسنا در مقایسه با سایر خبرگزاری‌ها از نظر امکانات در سطح خوبی قرار دارد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است که راه و منش خود را در پیروی از خط ولایت‌فقیه قرار داده و حامی دولت‌ها است.

 

عباسی تصریح کرد: با تاسیس خبرگزاری ایسنا جهاددانشگاهی سد داشتن خبرگزاری مستقل را شکست و ثابت کرد که می‌توان خبرگزاری غیردولتی نیز داشت.

 

وی یادآور شد: ایسنا از نیروی جوان و دانشجو تشکیل شده است که باید همواره در مسیر ارتباط با دانشگاه قرار داشته باشد، بودن در مسیر انقلاب، دومین اقدامی است که باید ایسنا بدان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

 

عباسی افزود: هر اندازه خبرگزاری و خبرنگاران حرفه‌ای باشد، خوب است اما حرفه‌ای بودن باید در کنار انقلابی و جهادی عمل کردن قرار گیرد؛ انقلابی‌گری به معنای جنگ نیست، بلکه جهادی عمل کردن است که باید در حفظ این روحیه تلاش کنیم.

 

عباسی یادآور شد: با توجه به عملکرد یک‌ سال گذشته ایسنای زنجان، خوشبختانه این خبرگزاری از عملکرد خوبی برخوردار بوده اما لازم است در مسایلی که پیشرفت استان را در پی دارد ورود داشته و مطالبه مردم را در سرلوحه کار خود قرار دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: