• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-3987-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

در سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان؛

ایسنایی‌ها موفق به کسب سه مقام شدند


نفرات برتر سومین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان زنجان شامگاه دیرروز (۱۷ مردادماه) طی مراسمی معرفی شدند که سه عنوان در بخش‌های مختلف به ایسنایی‌ها رسید.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، طی مراسمی که به عنوان روز خبرنگار در سالن همایش‌های بین‌المللی روزبه برگزار شد از هفن رسانه در بخش موضوعی جشنواره تقدیر شد که خبرگزاری ایسنا با موضوع ایثار و شهادت، حائز رتبه برتر شد.

 

همچنین خبرگزاری فارس و خبرگزاری مهر با موضوع اقتصاد مقاومتی، خبرگزاری تسنیم با موضوع تولید و اشتغال، پایگاه خبری موج‌رسا با موضوع انتخابات و رسانه، روزنامه صدای زنجان با موضوع آب و محیط زیست و هفته‌نامه آوای میهن با موضوع نماز و معنویت حایز رتبه شدند.

 

بنا به نظر داوران این جشنواره در بخش اصلی این جشنواره و در بخش گزارش، مهدی سهرابی و سمیه میناخانی از روزنامه صدای زنجان، حمید محمدی از روزنامه همشهری، پیمان بیگدلی از نشریه نبض زنجان و حسین عباسی از پایگاه خبری موج‌رسا به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

 

در بخش خبر، حمیده بلوری از روزنامه مردم‌نو به همراه حسن اکبری از خبرگزاری ایرنا و ابراهیم فتحی از نشریه آوای میهن برگزیده شدند. در بخش تیتر فرید ناصر از هفته‌نامه پیام زنجان، الهام احمدی از روزنامه صدای زنجان، یوسف قزلباش از خبرگزاری ایسنا و رحیم مقدمی از خبرگزاری مهر حائز رتبه برتر شدند.

 

در بخش عکس این جشنواره، مازیار محمدیون از خبرگزاری ایسنا، اسدالله قربان‌زاده و مرتضی الیاسی عنوان برتر را کسب کردند. در بخش یادداشت و سرمقاله نیز زهرا هادیلو از روزنامه همشهری، حسین نجاری از نشریه موج بیداری، زکیه محمدی از هفته‌نامه پیام زنجان و سمیه میناخانی از روزنامه صدای زنجان موفق به کسب مقام شدند.

 

در بخش مقاله، مهدی ریاحی از نشریه بایرام و سعید مالکی از روزنامه صدای زنجان موفق به کسب عنوان شدند. در بخش صفحه‌آرایی نیز اصغر مهاجری به همراه اصغر محمدی و الهه سهرابی حائز رتبه شدند و در بخش مصاحبه نیز الهام احمدی از روزنامه صدای زنجان به همراه حمید محمدی از روزنامه همشهری و حسن اکبری از خبرگزاری ایرنا عنوان برتر را کسب کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: