• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-4387-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

معرفی برگزیدگان سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در زنجان


برگزیدگان سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان زنجان اعلام شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر که در هفت بخش برگزار شد، در بخش اقتصاد مقاومتی، سکینه محمدی به همراه سارا خداکرمی و مینا افشار حائز رتبه برتر شدند. در بخش امر به معروف و نهی از منکر این جشنواره نیز کبری اسلامی، زهرا رسولی و زهرا مقدمی موفق به کسب مقام شدند.

 

در بخش سبک زندگی و اصول شهروندی، نازخند صبحی به همراه پیمان بیگدلی و فاطمه هادیلو حائز رتبه شدند و و در حوزه امنیت اجتماعی نیز سجاد کریمی به همراه یوسف قزلباش و فائزه تقی لو توانستند عناوین برتر این بخش را به خود اختصاص دهند.

 

در بخش فرهنگ و هنر، صغری بنابی‌فرد، ملک‌ناز نجفی و حمید محمدی برای دریافت جوایز خود به روی سن رفتند. در بخش اقتدار ملی و رسانه‌های اجتماعی، احمد بیگدلی به همراه آذر عباسی و بهروز حسینی توانستند عناوین این بخش به به خود اختصاص دهند و در بخش موضوع آزاد نیز سعید مالکی، مهدی مرادی و حمدالله مرادی شایسته تقدیر شدند.

 

به گزارش ایسنا، در این جشنواره علاوه بر نفرات برگزیده هفت بخش موضوعی، از قنبر رسولی، مریم محمدی و مهدی کریمی در بخش ایثار و شهادت و احمد ایمانی به عنوان یکی از پیشکسوتان عرصه رسانه، تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: