• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-17014-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان:

اصلاح و توسعه شبکه، دغدغه اصلی این شرکت است


مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان با تاکید بر اینکه اصلاح و توسعه شبکه، دغدغه اصلی این شرکت است، از اصلاح و توسعه 24 کیلومتر شبکه توزیع آب‌شرب در شهر های استان زنجان طی یک ساله اخیر خبر داد.

 

علیرضا جزء‌قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه طی یک سال اخیر 11 کیلومتر توسعه شبکه توزیع آب‌شرب در شهرهای زنجان، ابهر، خرم‌دره، قیدار، آب‌بر، صائین‌قلعه، سجاس و دندی انجام شده است، تصریح کرد: در همین مدت اصلاح شبکه توزیع آب‌شرب شهرهای زنجان، سلطانیه، قیدار، ماه‌نشان، زرین‌رود، گرماب، نوربهار و سجاس نیز به طول 13 کیلومتر از محل اعتبارات تبصره 3 عملیاتی شده است.

 

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان در ادامه با یادآوری اینکه اصلاح و توسعه شبکه با هدف مدیریت مصرف آب، کاهش هدررفت و افزایش فشار مورد نیاز جهت تامین آب‌شرب سالم و بهداشتی برای مشترکان اجرایی شده است، اظهار کرد: همچنین احداث خط انتقال در شهرهای ابهر، خرم‌دره، آب‌بر و ارمغانخانه به متراژ یک کیلومتر و در ماه‌نشان 400 متر جهت بهره‌برداری از چاه حفر شده جدید با دبی 35 لیتر در ثانیه است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان خاطرنشان کرد: بیش از 50 درصد از شبکه توزیع آب‌شرب در سطح استان فرسوده است که با توجه به گستردگی شبکه انتقال و توزیع این شرکت، این امر کاری بسیار دشوار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: