• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-7484-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان تعاون روستایی استان زنجان:

قیمت عرضه محصول، جواب‌گوی هزینه‌ها باشد


مدیرعامل سازمان تعاون روستایی استان زنجان تاکید کرد: کشاورز برای به بار آمدن محصول خود متحمل هزینه‌هایی می‌شود، لذا قیمت عرضه محصول باید جواب‌گوی این هزینه‌ها باشد.

 

محمود نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه استان زنجان تولیدکننده نخست زیتون در کشور بوده و سالانه 28 هزار تن تا 50 هزار تن زیتون در استان تولید می‌شود، افزود: طبق آمار بیش از 40 درصد زیتون کشور در شهرستان طارم تولید می‌شود، به همین علت طرح بازمهندسی زنجیره ارزش غذایی محصول زیتون در دستور کار بوده و زنجیره زیتون از پروژه‌های اولویت‌دار جهادکشاورزی است.

 

وی با یادآوری اینکه سازمان تعاون روستایی همواره در تلاش بوده تا از کشاورزان حمایت‌های لازم را داشته باشد، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین حمایت‌هایی که این سازمان از کشاورزان به عمل آورده، بحث خرید تضمینی گندم است که این موضوع در استان زنجان روند مطلوبی داشته است.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه بحث تعاونی‌های روستایی یکی از ضرورت‌های توسعه امروز در این مناطق به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: حمایت از تعاونی‌های روستایی علاوه بر رونق اقتصادی مناطبق روستایی، باعث ارتقای جایگاه کار جمعی در روستاها می‌شود و با توجه به ظرفیتی که در روستاها وجود دارد، باید این حمایت‌ها تداوم داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: