• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-7784-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال


رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال است .

 

غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهارکرد: در سال‌های اخیر حجم وسیعی از سرمایه‌گذاری در استان و در کشور انجام شده که بخش قابل توجهی از آن نیز به مرحله بهره‌برداری رسیده است .

 

این مسئول ادامه داد: با وجود اتفاقات خوبی که در بخش سرمایه‌گذاری کشور رخ داده ولی متاسفانه برخی از قوانین در کشور مبتنی بر واقعیت اقتصاد کشور نبوده و مشکلاتی را برای بخش خصوصی و نیز سرمایه‌گذاری ایجاد کرده است .

 

وی افزود: عدم استفاده از مدیران جوان و کارآزموده می‌تواند مشکلاتی را که در اقتصاد ناشی از مدیریت ناصحیح است، را حل کند چرا که بهره‌مندی و به کارگیری نیروهای جوان و زبده در بسیاری از کشورهای پیشرفته نیز نتایج مطلوبی داشته است و در این صورت استعدادهای نسل جدید نیز به کار گرفته می‌شود .

 

جمیلی با اشاره به تاثیر بخش‌خصوصی در اقتصاد، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی موتور محرک تولید و اشتغال در جامعه است که می‌تواند سرمایه‌گذاری لازم را در راستای رشد اقتصادی و توسعه و تولید انجام دهد .

 

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان، تصریح کرد: توجه به بخش تولید یکی از راهکارهای رفع مشکل اشتغال در کشور و بالتبع آن در استان است که این مهم با توجه به تولید و برنامه‌ریزی و نیز حمایت از تولیدکنندگان، به سرانجام می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: