• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-18914-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آبفای زنجان با بنیاد نخبگان استان


مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: به منظور ارتقای توان فنی و تخصصی کارکنان شرکت آبفای استان و در راستای استفاده ازظرفیت‌ها و استعدادهای بخش نخبگان، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان و بنیاد نخبگان این استان انعقاد می‌یابد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شرکت آبفای استان، علیرضا جزءقاسمی افزود: این تفاهم‌نامه به‌عنوان تجربه‌ای جدید از ارتباط بخش علمی با شرکت آب و فاضلاب منعقد شده و نخستین‌بار است که در بین شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی شاهد چنین اقدامی هستیم.

 

وی در ادامه گفت: با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه مواردی از قبیل اطلاع‌رسانی اولویت‌های تحقیقاتی به محققان جهت انجام پژوهش در راستای رفع مشکلات صنعت آب و فاضلاب، همکاری در برگزاری بازدیدهای علمی و صنعتی و برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی مشترک میان دو سازمان محقق خواهد شد.

 

جزءقاسمی با بیان این مطلب که عملیاتی شدن این تفاهم‌نامه برای ما از اهمیت فراوانی برخوردار است، افزود: با این حال این تفاهم‌نامه آغاز یک نوع همکاری است و باید اجرایی شدن آن دو سویه باشد.

 

وی با اعلام اینکه خواستار توسعه عقد تفاهم‌نامه‌های همکاری با مراکز عالی آموزشی استان نیز هستیم، ورود بخش علمی و پژوهشی را در زمینه‌هایی همچون تامین کیفیت آب و تصفیه‌خانه آب را از جمله زمینه‌های موجود برای انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: