• دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-26114-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان زنجان:

454 پروژه در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود


فرماندار شهرستان زنجان اظهار کرد: 454 پروِژه در هفته دولت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رسول بیات در نشست خبری با اشاره به اینکه در آستانه هفته دولت قرار داریم، گفت: شهریورماه برای زنجان روزهای باشکوهی خواهد بود و مناسبت‌های مختلف در این ماه به وقوع خواهد پیوست، از جمله این مناسبت‌ها می‌توان به سوم شهریور اشاره کرد که همایش بزرگ پیاده‌روی مردم زنجان را در راستای افزایش نشاط و شادی جمعی برگزار خواهیم کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: از 8 تا 16 شهریور نیز جشنواره ملی آش را در زنجان خواهیم داشت که با توجه به اینکه متولی اصلی این جشنواره میراث‌فرهنگی است اما خیلی از مسائل دیگر جشنواره به عهده سایر ارگان‌ها از جمله فرمانداری خواهد بود.

 

این مسئول افزود‌: روز چهارشنبه برابر با یک شهریورماه نیز مراسم تحلیف شورای شهری و روستایی را خواهیم داشت و از یکم شهریورماه به طور علنی کار شورای شهری و روستایی دوره پنجم شروع می‌شود.

 

بیات با اشاره به برخی از برنامه‌ها در هفته دولت، اظهار کرد: در این هفته برنامه‌ها و پروِژه‌های بسیاری افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد و قریب به 454 پروژِه در شهرستان با اعتباری بالغ بر 116 میلیارد تومان در سطح شهرستان قابل افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد بود.

 

این مسئول با اشاره به اینکه باید مصادیق ارتقای کیفیت زندگی را در استان بیش از سابق پیگیری کنیم، ادامه داد: درحوزه گاز بالغ بر 14 مورد کلنگ‌زنی و افتتاح را خواهیم داشت. همچنین در بخش صنعت و معدن 6 مورد افتتاح و در بخش توسعه شهری 11 مورد افتتاح را در هفته دولت خواهیم داشت.

 

وی افزود: در حوزه بخشداری‌ها نیز به تفکیک در بخش مرکزی 9 مورد افتتاح و در بخش زنجانرود 43 مورد و در بخش قره‌پشتلو 40 مورد افتتاح پروِژه را شاهد خواهیم بود. همچنین در حوزه برق 294 مورد افتتاح و بخش نوسازی مدارس 5 پروژِه قابل افتتاح و در حوزه آب و فاضلاب شهری 5 مورد پروِژه در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

فرماندار شهرستان زنجان تصریح کرد: بالغ بر 8 میلیارد تومان در زمینه گردشگری استان سرمایه‌گذاری شده است که بخشی از طرح گردشگری گاوازنگ و زنجانرود و بخش گردشگری قره‌داغ را شامل می‌شود.

 

بیات در ادامه در خصوص اینکه پروِه سبزه‌میدان به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است، گفت: بنده نیز به عنوان یک شهروند از وضعیت موجود به شدت دلخورم و به نظر می‌رسد این ناهماهنگی‌ها به دلیل عدم همدلی شورای چهارم بوده است، اما با توجه به روی کار آمدن شورای پنجم تمام سعی و تلاش ما و به طور کلی مطالبه فرمانداری سر و سامان دادن این پروِژه خواهد بود؛ چراکه با کش پیدا کردن این موضوع به نوعی اعتبار مدیریتی بنده نیز زیر سئوال خواهد رفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: