• سه شنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-5186-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان:

توجه به دریافت بازخورد اطلاعات اهمیت بالایی دارد


مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان گفت: در حال حاضر توجه به دریافت بازخورد اطلاعات اهمیت بالایی دارد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ادریس سالاری ظهر امروز در سمینار آموزشی آشنایی با افکار عمومی که با مشارکت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان، مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده‌نگری استان زنجان و جهاددانشگاهی استان برگزار شد، اظهار کرد: ایسپا یکی از قوی‌ترین مراکز افکارسنجی در کشور است که تاکنون خدمات و فعالیت‌های موثری را در سطح کشور داشته است.

 

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر جهان دوران انفجار اطلاعات را گذرانده و امروز با انفجار لحظه‌ای مواجه هستیم، به طوری که به صورت لحظه‌ای اطلاعات در کل دنیا منتشر می‌شوند و کمتر کسی در کره زمین است که در معرض این اطلاعات قرار نگیرد.

 

وی افزود: در حال حاضر ارائه اطلاعات دقیق و بازخورد اطلاعات اهمیت بالایی را داشته، ولی دریافت بازخورد اطلاعات مهم‌تر است و وقتی دریافت این بازخوردها مبتنی ‌بر نیازهای مختلف باشد، می‌تواند پیام‌های موثری را به افکار عمومی عرضه کند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیاز است که بازخورد تولیدات دریافت شود؛ چراکه دنیای امروز دنیای رقابتی است و باید در این رقابت عرصه بر رقبا تنگ شود تا بتوان تولیدات بیشتری به مشتری عرضه کرد.

 

سالاری با بیان اینکه مدیران روابط‌عمومی باید آمار و نتایج مطالعات را به صورت علمی و دقیق رصد کند، یادآور شد: وجود مراکز تخصصی و علمی برای افکارسنجی و آمارگیری می‌تواند مدیران روابط‌عمومی را در رصد اطلاعات کمک کند.

 

مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری زنجان، تصریح کرد: کم توجهی به رسانه و افکار عمومی، ضعف دولت یازدهم بود که دولت دوازدهم ایده جدیدی را در رابطه با توجه به افکار عمومی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: