• چهارشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-285-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

مسئولیت، محرومیت ایجاد می‌کند


معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان اظهار کرد: مسئولیت، محرومیت ایجاد می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدبیوک موسوی در مراسم تحلیف دوره پنجم شورای اسلامی شهر زنجان، ضمن گرامی‌داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر با اشاره به اینکه مسئولیت محرومیت است، گفت: برخی می‌پندارند با گرفتن یک مسئولیت کسی که آن مسئولیت را گرفته به نان و نوایی می‌رسد این در حالی است که مسئولیتی که او به عهده گرفته است گاهی باعث محرومیت از چیزهایی می‌شود که حق طبیعی یک شهروند است.

 

وی ادامه داد: مسئولیت مزایایی دارد ولی برای کسانی که دلسوز واقعی مردم هستند جز درد و رنج چیز دیگری ندارد البته اگر کسی که این مسئولیت را به عهده می‌گیرد دلسوز مردم باشد.

 

موسوی خاطرنشان کرد: در قانون اساسی سهم شوراها بسیار پر اهمیت است و کلامی که در قانون اساسی جاری و ساری شده است اذعان می‌کند شوراها برای پیشبرد بهتر و سریع‌تر برنامه‌های سیاسی و اجتماعی و رفاهی تشکیل شده‌اند و این نشان از اهمیت شوراها در جامعه دارد.

 

موسوی افزود: توسعه شهری نیازمند افکار و اندیشه‌های نو شورای پنجم است و مسلما اگر موفقیتی در این زمینه رخ دهد به نام این شورا و اگر مشکلی پیش آید باز هم به نام این شورا خواهد بود.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان خاطرنشان کرد: نگاه تحول خواه مردم را با انتخاب این شورا مشخص شد و امیدواریم در شورای آینده جای خالی قشر زنان نیز پر شود.

 

در ادامه این مراسم، فرماندار شهرستان زنجان افزود: در هفته دولت پروژه‌های مختلفی افتتاح می‌شود و امیدواریم همه این برنامه‌ها در راستای ارتقای کیفیت زندگی مردم موثر باشد.

 

رسول بیات خاطر نشان کرد: امروز روز آغاز به کار شورای پنجم است و ما به استقرار شورای اسلامی اعتماد کامل داریم و معتقدیم در سال 77 یکی از اصول نظام اسلامی اتفاق افتاد و اکنون این شورا به بلوغ خود رسیده است.

 

فرماندار شهرستان زنجان افزود: ما در شورای زنجان در مسیر بسترسازی مناسب برای درک مشترک از مسایل هستیم و امروز حضور این افراد نشان می‌دهد که شورا مهم است و ما درک و فهم مشترکی از آن برنامه مشخص برای توسعه استانی داشته باشیم.

 

بیات گفت: در جامعه امروز به دنبال تزریق شادی جمعی به مردم هستیم و نشاط جمعی جز با اینکه مردم احساس کنند در تصمیم‌گیری‌ها نقش دارند ایجاد نمی‌شود و انتخاب شورای شهرها مشارکت علنی مردم در شهر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: