• جمعه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-891-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان سلطانیه:

رفتار مدیران موجب وحدت در جامعه شود


فرماندار شهرستان سلطانیه تاکید کرد: رفتار مدیران باید موجب وحدت و همدلی در جامعه شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، پرویز خالقی در مراسم تحلیف آغاز فعالیت دور پنجم شورای اسلامی شهرستان سلطانیه با بیان اینکه رفتار اجتماعی مدیران و مسئولان می‌تواند در اذهان عموم اثر مثبت و یا منفی برجای بگذارد، اظهار کرد: مسئولان باید با در نظر گرفتن استراتژی‌ها و ضرورت‌ها، موجبات برقراری وحدت و همدلی در آحاد مختلف مردم را فراهم کنند.

 

وی افزود: یکی از نتایج عمده تعامل و همدلی را می‌توان هم‌افزایی در راستای رسیدن به اهداف متعارف یک مجموعه دانست که اعضای شورای شهر و روستا باید با تحقق هم‌افزایی در پیگیری امور محوله، یکی از انتظارات مردمی یعنی همدلی و انسجام میان مسئولان را برآورده سازند.

 

این مسئول ادامه داد: کسب رضایت الهی باید الگوی کاری همه مسئولان قرار گیرد و از هرگونه ایجاد سرگشتگی و ارجاع بی‌مورد اربابان رجوع به سایر دستگاه‌ها و ادارات پرهیز شود، تا در چارچوب قوانین و مقررات سبب افزایش میزان رضایت‌مندی افراد شود.

 

فرماندار شهرستان سلطانیه به لزوم تعامل همه دستگاه‌ها و ادارات شهرستانی با اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد و گفت: انتظارات خلق شده در اذهان عموم باید کاملاً مطابق با مقدورات و محذورات باشد.

 

خالقی به ارکان و بسترهای شکل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: رمز مصون ماندن کشور، ارزش‌های انقلابی است که امید است روحیه پای‌بندی به آرمان‌های این انقلاب الهی در همگان به صورت روزافزون تعالی یابد.

 

وی با اشاره به اینکه با ایجاد امید و آرامش در میان آحاد جامعه می‌توان شاهد انسجام در مدیریت و پایداری منطقه بود، یادآور شد: طی دوره خدمتگزاری دولت یازدهم، اقدامات بسیار مطلوبی در شهرستان سلطانیه به وقوع پیوسته است که افزایش جمعیت روستایی بین سال‌های 90 تا 95 گواه بر افزایش میزان ارائه خدمات در سطح روستاها است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: