• جمعه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی:

زنجانی‌ها همواره در ورزش پیاده‌روی پیش‌قدم بودند


رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی از پیش‌قدم بودن مردم استان زنجان در برنامه‌های ورزشی خانوادگی از جمله پیاده‌روی خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی مجدآرا در همایش پیاده‌روی بزرگ خانوادگی در زنجان با یادآوری اینکه زنجانی‌ها طی چند سال اخیر نشان دادند که در برگزاری همایش‌های پیاده‌روی خانوادگی همت بلندی دارند، افزود: خوشبختانه استقبال خوب مردم سلطانیه و نیز مردم زنجان در همایشی که امروز شاهد برگزاری باشکوه آن بودیم، نشان داد که باید به امر توسعه ورزش پیاده‌روی اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

 

وی با تاکید بر اینکه بی‌شک توسعه ورزش همگانی می‌توان نتایج بسیار خوبی از جمله ایجاد سلامتی و نشاط در بین خانواده‌ها داشته باشد، تصریح کرد: خوشبختانه مردم استان به‌ویژه شهرهای زنجان و سلطانیه با حضور پرشور خود در همایش پیاده‌روی خانوادگی، صحنه‌های زیبایی را خلق کردند که این خود می‌تواند انگیزه فعالان این عرصه به‌ویژه فدراسیون ورزش‌های همگانی را برای توسعه این ورزش دوچندان کند.

 

این مسئول با بیان اینکه تجمع مردم در محیط‌های فرح‌بخش همچون گاوازنگ زنجان می‌توان ضمن ایجاد نشاط و سلامتی در مردم، شادابی مضاعفی به آن‌ها بدهد، خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در استان زنجان وجود دارد، رایزنی‌های خوبی با نماینده عالی دولت در راستای توسعه ورزش‌های همگانی در استان صورت گرفت.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه این همایش ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این همایش و نیز حضور پرشور مردم زنجان در این همایش، اظهار کرد: خوشبختانه امروز با وجود 35 ایستگاه فعال در استان، شاهد برگزاری ورزش صبحگاهی، عصرگاهی و شامگاهی در استان هستیم.

 

علی جوان با تاکید بر اینکه یکی از نیازهای امروز جامعه، بحث سلامتی و تندرستی است، افزود: یکی از ضروریات توسعه ورزش همگانی در جامعه این است که مردم را ترغیب کنیم تا ورزش را به‌عنوان یکی از اولویت‌های زندگی خود قرار دهند.

 

وی با اشاره به اینکه به هر میزان که ورزش در جامعه توسعه یابد، به همان میزان نیز از آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاسته خواهد شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه زیرساخت‌های ورزش همگانی در استان فراهم شده است، لذا با وجود این زیرساخت‌ها می‌توان زمینه توسعه ورزش را در استان ایجاد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: