• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-1085-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

بسیجیان نخبه حمایت می‌شوند


رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان زنجان گفت: باید به موضوع کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناوری در پایگاه‌های علمی صورت گیرد و در کنار آن از بسیجیان نخبه در قالب سرباز پژوهشگر نیز حمایت می‌کنیم.

 

عباس بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: علم یکی از ارکان مهم پیشرفت و تعالی کشور است که از مطالبات خاصه‌ مقام معظم رهبری نیز محسوب می‌شود، به‌طوری‌ که حضور در عرصه‌های علمی باید همانند حضور در عرصه‌های فرهنگی برای بسیجیان مهم تلقی شود.

 

وی افزود: در این عرصه فرماندهان پایگاه‌های علمی از نقش و جایگاه مهمی برخوردار هستند؛ چراکه با برگزاری کلاس‌های تقویتی، آموزشی، مهارتی و بازدیدهای علمی از کارخانه‌ها و دانشگاه‌ها می‌توانید پایگاه‌های علمی را در جهت رشد علمی، پژوهشی بسیجیان خود هدایت کنید.

 

بابایی تصریح کرد: در حال حاضر آمار پایگاه‌های علمی استان زنجان، از تعداد پانزده پایگاه علمی افتتاح‌شده در استان زنجان، دو پایگاه علمی ویژه‌ برادران و پایگاه علمی شهید مدرس ویژه‌ خواهران سهمیه شهرستان سلطانیه برای امسال است که از پایگاه‌های علمی برتر محسوب می‌شوند.

 

وی در ادامه گفت: باید به موضوع کیفیت بخشی به فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فناوری در پایگاه‌های علمی صورت گیرد و در کنار آن از بسیجیان نخبه در قالب سرباز پژوهشگر نیز حمایت می‌کنیم.

 

بابایی یادآورشد: در طرح تجهیز پایگاه‌های بسیج، اولویت با پایگاه‌های علمی بسیج است و سعی داریم پایگاه‌های علمی محور و مرجع فعالیت‌های علمی پایگاه‌های شهرستان سلطانیه قرار بگیرد.

 

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان زنجان خاطرنشان کرد: حمایت‌های این سازمان از بسیجیان پژوهشگر به‌صورت مالی و معنوی است، با پرداخت وام‌های بلاعوض از سقف ۳ الی ۵ میلیون تومان از طرح‌های پایگاه‌های علمی حمایت می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: