• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-1187-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

تریلی سیار «تکه زمینی به اندازه پوست گاو» را به زنجان آورد


اداره‌‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان نمایش «تکه زمینی به اندازه پوست گاو» در قالب نمایش تریلی سیار در نقاط مختلف استان زنجان برگزار می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، نمایش «تکه زمینی به اندازه پوست گاو» در قالب نمایش تریلی سیار از 8 الی 12 شهریورماه در نقاط مختلف استان زنجان به نمایش درمی‌آید.

 

حمید مردمی سرپرست گروه و کارشناس تئاتر سیار مرکز تولید، محسن صفری نویسنده، عباس شاهچراغی دستیار کارگردان و مهدی مقیمی اسفندآبادی و محسن صفری کارگردانان این نمایش هستند.

 

نمایش «تکه زمینی به اندازه پوست گاو» با اجرا و بازیگری میثم میثاقی، سعید تاجیک، محسن صفری و رسول استواری به اجرا درمی‌آید.

 

همچنین این نمایش در سایر شهرستان‌های استان زنجان نیز در روز شنبه یازدهم شهریورماه، ساعت 17 عصر در سلطانیه، در ورودی پارک بسیج، واقع در جاده قیدار و نیز ساعت 23 شب مهمان مردم قیدار در ورودی قیدار، پایین‌تر از پمپ بنزین، پارک خانواده خواهد بود.

 

نمایش «تکه زمینی به اندازه پوست گاو» روز یکشنبه دوازدهم شهریورماه، ساعت 18 عصر در خرم‌دره، خیابان امام خمینی، ابتدای شهرک قدس، پارک قدس به اجرا درمی‌آید و در همین روز ساعت 20 شب در پارک پردیس ابهر آخرین اجرای خود در استان زنجان را به نمایش خواهد گذاشت.

 

این نمایش از مجموعه‌ کتاب «تئاتر، مدرسه» گرفته شده است و به کارگردانی مهدی مقیمی‌اسفندآبادی و محسن صفری مهمان استان‌های زنجان، گلستان و مازندران خواهد بود.

 

در این نمایش حاکمی می‌خواهد به روستایی خوش آب و هوا حمله کند و آن را به تصرف خود درآورد. حاکم برای امتحان اهالی روستا یک مسابقه برگزار می‌کند که در آن پیر و بزرگ روستا باید به سئوال مسابقه پاسخ دهند و این مسئله، خود ماجراهایی را به وجود می‌آورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: