• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-2088-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان:

این فدراسیون نیازمند نگاه خاص مسئولان است


رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان تاکید کرد: این فدراسیون خاص است، به همین خاطر نگاه مسئولان به آن نیز باید خاص باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدرضا مظلومی ظهر امروز در مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان زنجان با اشاره به اینکه عملکرد و جامعه هدف این فدراسیون خاص بوده و مسئولان باید در سطح استان‌ها نیز نگاه خاصی به هیئت‌ها داشته باشند، افزود: خوشبختانه علی‌رغم مشکلات زیادی که با آن مواجه هستیم، توانسته‌ایم کارهای قابل قبولی در حوزه قهرمانی و همگانی انجام دهیم.

 

وی با یادآوری اینکه در برنامه ششم توسعه مصوب شد که درصدی از ارزش‌افزوده به ورزش معلولان که جامعه هدف این فدراسیون را نیز شامل می‌شود، اختصاص یابد، تصریح کرد: امیدواریم مشکلات ورزش معلولان هر چه زودتر مرتفع شود؛ چرا که این قشر بیش از سایر اقشار جامعه نیاز به ورزش دارند تا برخی از کمبودهای ناشی از معلولیت‌های جسمی، انگیزه آن‌ها را کاهش ندهد.

 

این مسئول با بیان اینکه این فدراسیون نیز همانند سایر فدراسیون‌ها برای برگزاری رویدادهای مختلف و نیز اعزام‌ها، اردوهای آمادگی و دیدارهای تدارکاتی برگزار می‌کند، اظهار کرد: پارسال موفق شدیم 27 رقابت قهرمانی کشور را برگزار کنیم که این آمار خود حاکی از آن است که برای این تعداد مسابقه و اعزام، نیاز به اعتبار قابل توجهی است که سعی کردیم رقابت‌ها در حد استاندارد خود برگزار شود.

 

مظلومی از برگزاری اولین دوره مسابقات پیشکسوتان نابینایان و کم‌بینایان کشور به میزبانی بابلسر خبر داد و خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا این رقابت‌ها به میزبانی بابلسر برگزار شود که در صورت میسر نشدن این مهم، قزوین میزبانی اولین دوره رقابت‌های پیشکسوتان نابینایا و کم‌بینایان کشور را عهده‌دار خواهد بود.

 

به گزارش ایسنا، در پایان مجمع انتخابات هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان زنجان، محمد محمدی‌قیداری با کسب 14 رأی در سمت خود ابقاء شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: