• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-3191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

احداث سالن ورزشی از نیازهای اصلی روستای قلعه حسینیه


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: احداث سالن ورزشی از نیازهای اصلی مردم روستای قلعه حسینیه است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های روستای قلعه حسینیه که به مناسبت هفته دولت صورت گرفت، با بیان اینکه قلعه حسینیه جزو روستاهای برخوردار شهرستان محسوب می‌شود، تصریح کرد: با کمک مردم و مسئولان به ویژه خانواده شهدا که چشم و چراغ جامعه ما هستند کارهای خوبی در حوزه‌های مختلف در این روستا صورت گرفته است که امیدواریم با پیگیری شوراها و مردم شاهد تداوم آنها باشیم.

 

وی با اشاره به روی کار آمدن شوراهای جدید در مناطق شهری و روستایی، اظهار کرد: شوراها از دل مردم انتخاب شده‌اند و به عنوان وکیل مردم در امور شهری و روستایی محسوب می‌شوند و باید تلاش کنند رضایت مردم را جلب کنند.

 

این مسئول با بیان اینکه فعالیت شوراها و دهیاران در مناطق روستایی منشا خیر و کارهای بسیاری بوده است، تاکید کرد: شوراها به تنهایی نمی‌توانند در رسیدن به اهداف خود موفق باشند، لذا اگر اهالی روستا خواهان روستایی آباد و توسعه یافته هستند باید با شوراها تعامل و همکاری تنگاتنگی در امور روستایی داشته باشند.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره، احداث سالن ورزشی را یکی از نیازهای اساسی روستای قلعه حسینیه عنوان کرد و افزود: احداث سالن ورزشی در این روستا با توجه به حجم جمعیت بالا می‌توانند بسیاری از نیازهای ورزشی جوانان را مرتفع سازد وبا احداث این سالن جوانان دیگر مجبور به تردد به مناطق شهری برای رفع نیازهای ورزشی خود نیستند.

 

شایان ذکر است، به مناسبت هفته دولت پروژه جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت خیابان، مکانیزاسیون جمع‌آوری زباله و چراغ‌های تزئین معابر با بیش از 300 میلیون تومان اعتبار در روستای قلعه حسینیه به بهره‌برداری رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: