• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-886-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

در مسابقات نوآوری و ابتکارات نادکاپ دانشگاه صنعتی شریف؛

عضو مرکز علوم و نجوم کانون زنجان مقام دوم کشوری را کسب کرد


امیرسینا بیگدلی، عضو مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در مسابقات نوآوری و ابتکارات نادکاپ دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب مقام دوم کشوری شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیرسینا بیگدلی عضو مرکز علوم و نجوم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در بیست و یکمین دوره مسابقات و جشنواره ملی آموزشی نوآوری و ابتکارات دانش‌آموزی دانشگاه صنعتی شریف (نادکاپ شریف) که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، موفق به کسب رتبه دوم در لیگ ربات‌های تعقیب و گریز شد.

 

امیرسینا بیگدلی در کلاس‌های رباتیک این مرکز شرکت دارد. همچنین کلاس‌های رباتیک یکی از چند فعالیتی است که کانون پرورش فکری استان زنجان برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند.

 

شناسایی و هدایت استعدادها، پرورش خلاقیت و نوآوری، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس، تقویت هویت ملی و فرهنگی با تاکید بر کشف نیازسنجی و توانمندی‌های علمی و عملی داخلی از اهداف این مسابقات بوده است.

 

به گزارش ایسنا، مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش آموزی نادکاپ یکی از مهم‌ترین مراحل در زنجیره مهارت - خلاقیت است که با هدف ایجاد بروز فرصت خلاقیت در دانش‌آموزان، در سه حوزه اصلی علوم نوین، علوم پایه و خلاقیت طراحی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: