• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-1686-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

ایجاد 8 شتاب‌دهنده تا پایان امسال در کشور


رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، از ایجاد 8 شتا‌ب‌دهنده تا پایان امسال در سطح کشور خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سید مرتضی موسویان در حاشیه آیین گشایش اولین مرکز شتاب‌دهی فرهنگی دیجیتال کشور در زنجان، در جمع خبرنگاران با یادآوری اینکه اهتمام به تولید و اشتغال در نام‌گذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب به عینه مشهود است، افزود: برای اینکه بتوانیم در این راستا اقدامات شایانی انجام دهیم، 8 شتاب‌دهنده را تا پایان امسال راه‌اندازی خواهیم کرد.

 

وی با یادآوری اینکه 1600 شغل به طور مستقیم در این بخش ایجاد خواهد شد که در نوع خود می‌تواند سهم قابل توجهی از مقوله اشتغال‌زایی را به‌عنوان یکی از چالش‌های امروز به خود اختصاص دهد، تصریح کرد: تا به امروز استقبال از شتاب‌دهنده‌ها در سطح کشور قابل توجه بوده و می‌توان آینده درخشانی را در این بخش متصور شد.

 

این مسئول با بیان اینکه ثبت‌نام کنندگان عضو شبکه ملی فرهنگ به‌شمار می‌آیند، اظهار کرد: علاوه بر این هم‌اکنون 421 مجتمع و خانه فرهنگی در کشور فعال هستند که این تعداد مجتمع و خانه فرهنگی در قالب یک شبکه به هم پیوسته فعالیت کرده و روند افزایشی تا به امروز داشته است.

 

موسویان با اشاره به اینکه همه فعالان در نشر دیجیتال در این شبکه ملی فعال بوده و در آن برای رونق کسب و کار تلاش خواهند کرد، افزود: امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم سهم قابل توجهی در زمینه اهتمام به تحقق شعار سال به‌ویژه بحث اشتغال‌زایی داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: