• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-4091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مجری نمایشگاه «آیینه‌ها و پنجره‌ها»:

برپایی نمایشگاه، باب گفت‌وگو را در مورد آثار هنری می‌گشاید


مجری نمایشگاه «آیینه‌ها و پنجره‌ها» گفت: نمایشگاه آثار هنری باب گفت‌وگویی برای اهالی فن و ایجاد زمینه معرفی بیشتر آثار هنری است.

 

فردین نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: «آیینه‌ها و پنجره‌ها» نمایشگاه عکس گروهی ۱۰ تن از هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی هنر معاصر ابهر است که از ۸ شهریورماه افتتاح و تا ۱۶ شهریور در فرهنگ‌سرای نور ابهر در معرض دید عموم قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه با ایجاد جریان و گرفتن بازخورد هنرجویان از مخاطبان، علاوه بر شناسایی نقاط قوت و ضعف خود، ایجاد انگیزه حداکثری در هنرجویان دارد، تصریح کرد: وقتی یک هنرجو دارای انگیزه بیشتری شود قطعا جدی‌تر رشته هنری خود را دنبال کرده و تلاش می‌کند کارهای بهتری را ارائه کند.

 

این هنرمند عرصه عکاسی با تاکید بر اینکه از دیگر نکات مثبت در برپایی نمایشگاه آثار هنری می‌توان شناسایی استعدادهای بالقوه را نام برد، گفت: وقتی یک رشته هنری در بین عموم مخاطبان معرفی می‌شود امکان ورود هرچه بیشتری استعدادهای بالقوه و به فعلیت رسیدن آن‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

 

نظری خاطرنشان کرد: این نمایشگاه شامل ۱۰ پروژه عکاسی از ۱۰ هنرجوی عکاسی است که به مدت یکسال فرآیند شکل‌گیری آن به طول انجامیده و محمد آهنگری، سعیده امیرلو، محسن بهرامی، فاطمه پیری، فائزه طاهری، فاطمه علی‌اکبری، مرضیه کردلو، سمیرا معروفی، یگانه نبئی و جلال ندرلو، عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: