• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-5284-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان:

صنایع 50 درصد انرژی برق استان را استفاده می‌کنند


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: با توجه به صنعتی بودن استان زنجان صنایع 50 درصد انرژی برق استان را مصرف می‌کنند.

 

علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به زيرساخت بسيار قوی صنعت برق در استان، اظهار کرد: در بخش توزيع برق و در چهار سال گذشته 160 ميليارد تومان در حوزه‌های مختلف تامين برق مراكز، اصلاح و بهينه‌سازی، روشنايی معابر و توسعه روستايی صد درصد جذب و سرمايه‌گذاری انجام شده است.

 

این مسئول ادامه داد: از نظر كميت زيرساخت‌های برق وضعيت خوبی دارد، به طوری که در هر جای استان امكان برق‌رسانی داريم. بنابراين برنامه آتی شركت توزيع برق استان ارتقای وضعيت كيفی برق و كيفيت خدمات‌رسانی به مردم خواهد بود.

 

وی افزود: زنجان يكی از استان‌های صنعتی محسوب می‌شود و تعرفه مصرف انرژی برق در اين منطقه نشان می‌دهد كه 50 درصد انرژی برق در بخش صنعت و 20 درصد درحوزه كشاورزی صرف می‌شود كه این مهم برای استان اهمیت بالایی دارد. همچنین این شرکت به منظور ارائه برق مطمئن و پايدار به مشتركين برق پروژه‌هايی را تعريف كرده كه به نحوی كيفيت برق را برای مشترکان خود افزايش دهد.

 

علیزاده در رابطه با ميزان تلفات انرژی برق، خاطرنشان کرد: تلفات برق در سال 91 به ميزان 11درصد بوده كه امسال با اقدامات انجام شده میزان تلفات به حدود 8 درصد رسيده و اين در حالی است كه ميانگين تلفات انرژی در كشور 10 درصد است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، یادآور شد: تابستان امسال شاهد همکاری خوبی در زمان پیک بار مصرف از جانب مشترکان استان وجود داشت و امیدواریم که مشترکان با بسته‌های تضمينی و تسهيلات ارائه شده از سوی وزارت نيرو از سامانه‌های انرژی خورشيدی نیز استقبال كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: