• جمعه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-4287-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره موسیقی «آوای امید» استان زنجان


نفرات برگزیده پنجمین جشنواره موسیقی «آوای امید» استان زنجان، عصر امروز با برگزاری مراسم اختتامیه در سالن هلال‌احمر زنجان مشخص و جوایز خود را دریافت کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پنجمین جشنواره موسیقی آوای امید استان زنجان که در دو بخش تک‌نوازی و گروه‌نوازی برگزار شد، عصر امروز با معرفی نفرات برگزیده در هر دو بخش به کار خود پایان داد.

 

در بخش تک‌نوازی و طبق اعلام هیئت داوران این جشنواره، رشته تنبک در گروه سنی زیر 10 سال، فرهان صالحی و آتریسا قلم‌آرا مشترکا شایسته تقدیر شناخته شدند. در گروه سنی «الف»، کوثر مبینی‌زنجانی، غزل امیدی، نیما اخوان و سانیا قربانلو مشترکا شایسته تقدیر شده، سروش خان‌محمدی تندیس و لوح تقدیر این بخش را از آن خود کرد. در گروه سنی «ب» این رشته نیز نیز امیرسعید رمضانی‌فرد، فرحان فارسیجانی و محمدرضا صالحی شایسته تقدیر معرفی شده، کیانوش زرین‌گری و امیر‌حسین حسین‌خواه مشترکا تندیس و لوح تقدیر جشنواره را به دست آوردند.

 

در رشته دف، گروه سنی «الف» نارمینا معروفی شایسته تقدیر شناخته شد. در گروه سنی «ب»، علی محبی شایسته تقدیر معرفی شده و علی محمدی تندیس و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کرد. در گروه سنی «ج» نیز مصطفی نقدی شایسته تقدیر اعلام شد.

 

در رشته سنتور و در گروه سنی زیر 10 سال، آیلا عسگری شایسته تقدیر شده، طاها سعادتی تندیس و لوح تقدیر جشنواره را به دست آورد. در گروه سنی «الف»، ترانه سعیدی، پارسا اسدی و امید بهرامی مشترکا شایسته تقدیر شناخته شده، مهسا خلفی و امیررضا نوروزی مشترکا تندیس و لوح تقدیر این بخش را از آن خود کردند. در گروه سنی «ب»، بهزاد رجبی، محمدهادی حلوای و علی نصیری مشترکا شایسته تقدیر اعلام شده و امیرسعید رمضانی‌فرد تندیس و لوح تقدیر این بخش را به دست آورد. در گروه سنی «ج»، محمد بابایی، مهدیس مشهدلو و سید فائزه امینی مشترکا شایسته تقدیر معرفی شده و سعید ترکی تندیس و لوح تقدیر این بخش را از آن خود کرد.

 

در رشته نی، گروه سنی «ب»، حسن عسگری شایسته تقدیر شده، در گروه سنی «ج»" نیز وحید کرمی به عنوان شایسته تقدیر این بخش معرفی شد.

 

در رشته آواز، گروه سنی «الف»، رادمهر ملکی به عنوان شایسته تقدیر اعلام شد.

 

در رشته تار، گروه سنی «الف» سارا مرادلو و احسان ابراهیمی مشترکا شایسته تقدیر شناخته شدند و هستی بابایی از سوی هیئت داوران مورد تشویق قرار گرفت. در گروه سنی «ب» فاطمه آقاجانلو شایسته تقدیر شده و نیلوفر حسن‌کریم، تندیس و لوح تقدیر این جشنواره را از آن خود کرد. در گروه سنی «ج»، زیبا محمدی شایسته تقدیر در این رشته شد.

 

در رشته سه‌تار، گروه سنی «الف» نوید بیات و مهدیس کریمی مشترکا شایسته تقدیر شناخته شدند و در گروه سنی «ب» کیانوش زرین‌گری و عاطفه بیگدلی مشترکا شایسته تقدیر معرفی شدند.

 

در رشته ویولن ایرانی، گروه سنی «الف» محمد سهیل محبی و فرزین عسگری مشترکا شایسته تقدیر معرفی شده و هیئت داوران آیدن زمانی‌نژاد را مورد تشویق قرار داد. تینا غنی، یکتا سلیمانی‌نژاد و امیرعلی غلام‌ابری مشترکا تندیس و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کردند. در  گروه سنی «ب»، امید حیدرنیا دلخوش و کیوان ناصحی‌فر مشترکا شایسته تقدیر معرفی شده، در گروه سنی «ج» وحید ناصحی بشرزاد، رقیه اسماعیلی و سینا کوشا مشترکا شایسته تقدیر شناخته شده، گلیار حریری و امیرفؤاد بهروش نیز مشترکا تندیس و لوح تقدیر این بخش را به دست آوردند.

 

در رشته فلوت، گروه سنی زیر 10 سال، آرمین حمدملکی شایسته تقدیر شده، در گروه سنی «الف» مانی حامدی و سانیا قربانلو مشترکا شایسته تقدیر معرفی شده و امیرحسین جعفری تندیس و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کرد.

 

در رشته ویولن کلاسیک، گروه سنی «الف» فرزین عسگری و یکتا افشاری مشترکا شایسته تقدیر شدند، طوبی سلیمانی نیز تندیس و لوح تقدیر جشنواره را به دست آورد.

 

در رشته گیتار فلامنکو، گروه سنی «الف» ماهان محمودی و ایلیا سعیدی شایسته تقدیر شناخته شده، گروه سنی «ب»، مهرشاد اسکندرپور شایسته تقدیر اعلام شده و علی رضائیون تندیس و لوح تقدیر این بخش را کسب کرد. در گروه سنی «ج» نیز پوریا یزدانی شایسته تقدیر اعلام شد.

 

در رشته گیتار کلاسیک، گروه سنی «ب» سپهر فرندی شایسته تقدیر معرفی شده و ستایش یعقوب‌نژاد تندیس و لوح تقدیر این بخش را از آن خود کرد. در گروه سنی «ج»" نیز علیرضا رنجبر شایسته تقدیر شناخته شد.

 

در رشته ترومپت، گروه سنی «ب» رسا ابطحی شایسته تقدیر اعلام شده و در گروه سنی «ج»، میترا حاتمی شایسته تقدیر معرفی شد.

 

در رشته پیانو، گروه سنی زیر 10 سال، آیلین حنیفه شایسته تقدیر شده و رها مرشدی تندیس و لوح تقدیر این بخش را کسب کرد، در گروه سنی «الف» نیز پارمیدا بهراد و آرمیتا عزتی مشترکا شایسته تقدیر شناخته شدند. در گروه سنی «ب» امیراحسان بیات شایسته تقدیر شده و کسری حسنی تندیس و لوح تقدیر جشنواره را به دست آورد.

 

در ادامه این جشنواره، برگزیدگان بخش گروه‌‌نوازی نیز معرفی شدند که هیئت داوران پنجمین جشنواره موسیقی آوای امید زنجان در بخش گروه‌نوازی سنتی، گروه رایا به سرپرستی مهرداد شیخ‌لری و گروه خاطره گل‌ها به سرپرستی مجتبی شکیب مشترکا شایسته تقدیر معرفی شده، گروه ضرب راز به سرپرستی نیما ارغوانی‌فرد تندیس و لوح تقدیر این بخش را از آن خود کردند.

 

در بخش گروه‌نوازی کلاسیک، گروه آنسامبل پارادایس به سرپرستی محسن کرمی شایسته تقدیر اعلام شده و گروه آمور کویینتت به سرپرستی سید امیر موسوی طیبی تندیس و لوح تقدیر این بخش را به دست آورد.

 

در بخش گروه‌نوازی پاپ نیز هیئت داوران گروه موسیقی بوم به سرپرستی محمدامین انصاری را شایسته تقدیر معرفی کرد.

 

هیئت داوران همچنین به تقدیر از نوازندگان برگزیده گروه‌ها پرداخت که در این بخش، سارا رحمتی، نوازنده قانون گروه موسیقی گلنوش، حامد عسگری نوازنده فلوت گروه پالیزبان، مهرداد شیخ‌لری، نوازنده دف گروه رایا، علی محمدی نوازنده ضرب باستانی (زورخانه) گروه ضرب راز، نگین طریقی نوازنده دف گروه مشق شور، کیوان ناصحی‌فر نوازنده سنتور گروه مشق شور، عارف حسینی نوازنده تار گروه ارغوان، سید امیر موسوی‌طیبی نوازنده سازدهنی گروه آمور کویینتت، خشایار عابدینی مقانکی نوازنده سازدهنی گروه آمور کویینتت، میلاد حیدری نوازنده پیانو گروه بوم، محمدامین انصاری نوازنده ترومپت گروه بوم، سپهر فرندی نوازنده گیتار کلاسیک گروه دسی‌بل و محمد کیا سرپرست گروه اکتاو مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

در بخش تقدیر از چهره‌های ویژه جشنواره (اخلاق، آداب اجتماعی و استعدادهای ویژه در موسیقی) زهرا میرزایی نوازنده تار آذری، نیما ارغوانی‌فرد نوازنده تنبک و علی محمدی نوازنده دف شایسته تقدیر شناخته شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: