• شنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-3888-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

زنجان، میزبان رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر


رئیس هیئت بدمینتون استان، از برگزاری رقابت‌های بین‌المللی جام فجر به میزبانی زنجان خبر داد.

 

محمود انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، از برگزاری رقابت‌های بین‌المللی جام فجر در زنجان خبر داد و گفت: رقابت‌های بین‌المللی جام فجر که قرار است بیست و هفتمین دوره خود را پشت سر بگذارد، بهمن‌ماه امسال به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد.

 

وی با یادآوری اینکه میزبانی رقابت‌های ملی و بین‌المللی یکی از رویکردهای اصلی هیئت بدمینتون استان زنجان در دوره جدید چهار ساله خود به‌شمار می‌رود، افزود: قرار است 20 شهریورماه امسال و ی مراسمی اعضای هیئت رئیسه و مسئولان کمیته‌ها معرفی و فعالیت‌های این هیئت در دوره جدید با جدیت برنامه‌ریزی و دنبال شود.

 

این فعال ورزشی با اشاره به اینکه خوشبختانه بدمینتون زنجان از زیرساخت‌های خوبی در استان برخوردار بوده و همین مسئله باعث شده است تا شاهد برگزاری رویدادهای مهم در استان باشیم، اظهار کرد: بی‌شک وجود این زیرساخت‌ها باعث شده است تا توسعه بدمینتون زنجان روز به روز افزایش یابد، به همین خاطر در تلاش هستیم تا افزایش و توسعه این زیرساخت‌ها را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهیم.

 

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه برگزاری رویداد مهمی چون جام فجر به ارتقای جایگاه بدمینتون زنجان کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: امیدواریم روندی که هیئت بدمینتون استان زنجان در پیش گرفته است، به گونه‌ای باشد تا شاهد برگزاری چنین رویدادهای مهمی در استان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: