• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-6591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

63 پایگاه در خرم‌دره آماده دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خرم‌دره، از استقرار 63 پایگاه در خرم‌دره برای دریافت کمک‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ابوالفضل احمدی در جلسه هماهنگی جشن عاطفه‌ها در شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها هر ساله با هدف تامین نیازهای خانواده‌های تحت پوشش امداد در آستانه بازگشایی مدارس برگزار می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه مشاركت مردم نوع‌دوست کشورمان همواره در کمک به نیازمندان ثابت‌قدم هستند.

 

وی با بیان اینکه امسال شعار جشن عاطفه‌ها «مهر در انتظار همدلی» است، عنوان کرد: جشن مذکور با همکاری سایر ارگان‌ها و همزمان با سراسر کشور در خرم‌دره نیز برگزار خواهد شد.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان خرم‌دره با اشاره به زمان شروع این برنامه در شهرستان خرم‌دره، اظهار کرد: پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی روز ۲۳ شهریورماه در معابر، پایگاه‌های بسیج و روستاها و مراکز نیکوکاری و روز ۲۴ شهریورماه نیز در مصلای نمازجمعه آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه از 19 مهرماه نیز در سطح مدارس شهرستان دانش‌آموزان برای یاری دوستان نیازمند خود خواهند شتافت، یادآور شد: امسال در ۶۳ پایگاه مختلف کمک‌های مردمی شهرستان خرم‌دره در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری خواهد شد که ۳۰ پایگاه آن در مدارس مستقر خواهد شد.

 

احمدی با تاکید بر ضرورت حضور پررنگ مردم و خیران در جشن عاطفه‌ها، خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال نیز شاهد حضور باشكوه مردم خیر و نوع‌دوست شهرستان خرم‌دره در كمك به نیازمندان باشیم.

 

به گزارش ایسنا، در حال حاضر تعداد ۲۹۱ دانش آموز و ۲۳ دانشجو تحت پوشش کمیته امداد شهرستان خرم‌دره هستند و از خدمات حمایتی این نهاد در زمینه‌های مختلف بهره‌مند می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: