• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-4487-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

درخشش برنامه‌سازان مرکز زنجان در جشنواره مراکز استان‌ها


مدیر روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های سازمان صدا و سیما با معرفی و تجلیل از برگزیدگان و رتبه‌های بر‌تر در سنندج به کار خود پایان داد.

 

سیدرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه در این جشنواره که با حضور مدیران و برنامه‌سازان مراکز استان‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد، برنامه‌سازان مرکز زنجان با کسب 13 عنوان و رتبه برتر و شایسته تقدیر توانستند حضور موفقی در این جشنواره داشته باشند، افزود: در این دوره از جشنواره بیش از 40 عنوان برنامه از تولیدات مرکز زنجان در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف تولیدی و پژوهشی به مرحله داوری و نهایی راه یافته بود.

 

وی با اشاره به اینکه در حوزه خبر جشنواره، معاونت خبر مرکز زنجان به موفقیت خوبی دست یافت و توانست رتبه دوم را در بین مراکز استان‌ها کسب کند، تصریح کرد: خبر مرکز زنجان علاوه بر این نیز در چهار بخش توانست حائز رتبه شود. در این راستا آذین خلجی گوینده خبر صدا و سیمای مرکز زنجان، در بخش اصلی این جشنواره حائز رتبه برتر شد. در حوزه تولیدات ویژه ماه محرم، زهرا شیرمحمدی در رتبه سوم قرار گرفت.

 

این مسئول با بیان اینکه ماهرخ صمدی نیز در بخش مستندهای خبری با اثری تحت عنوان لوازم‌التحریر ایرانی در جایگاه سوم ایستاد، ادامه داد: مهدی کریمی، دیگر گزارشگر مرکز نیز در حوزه دفاع‌مقدس با «عاشقانه‌های مینو» دوم شد. معاونت سیمای مرکز نیز حضور خوبی در این جشنواره داشت. مهم‌ترین عنوان سیمای مرکز، کسب رتبه برتر تهیه‌کنندگی در بخش برنامه‌های ویژه محرم توسط حسن دهقان به دلیل پوشش شایسته دسته عزاداری حسینیه اعظم بود.

 

موسوی با یادآوری اینکه علی رجبی، دیگر همکار موفق مرکز بود که موفق شد رتبه برتر تصویربرداری را به خاطر تصویربرداری سریال تلویزیونی یاشا از آن خود کند، اظهار کرد: دیگر عناوین و رتبه‌های سیما که در این جشنواره کسب شد عبارت بودند از عنوان شایسته تقدیر برای حاتم معصومی در بخش تهیه‌کنندگی برای سریال یاشا، عنوان شایسته تقدیر در بخش موسیقی متن توسط التفات داوودی و حسن دهقان برای سریال یاشا، رتبه‌های دوم و سوم بازیگری مرد توسط هاشم چاوشی و صفرعلی کریمی برای سریال یاشا و عنوان شایسته تقدیر برای برنامه بیزیم اللر (برنامه روستا) به تهیه‌کنندگی آقای بهمن رحمانی.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: معاونت برنامه‌ریزی مرکز زنجان نیز از این جشنواره بی‌نصیب نماند و توانست در بخش تولیدات ویژه برای فضای مجازی، حایز رتبه برتر بین مراکز استان‌ها شده و لوح تقدیر و تندیس این جشنواره را به خود اختصاص دهد. همچنین واحد پژوهش مرکز هم در حوزه پژوهش کاربردی با پژوهشی تحت عنوان قلم‌تراش و مرکب‌سازی زنجان توسط مهدی خدایی موفق شد رتبه برتر جشنواره بیستم را کسب کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: