• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-6991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر یک مجتمع آموزشی ویژه معلولان عنوان کرد:

نقش مهم خیرین در پیشبرد اهداف آموزشی دانش‌آموزان کم‌توان جسمی


مدیر مجتمع آموزشی معلولان پویای شهرستان ابهر گفت: خیرین با حضور خود می‌توانند سهم مهمی در پیشبرد اهداف آموزشی و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان کم‌توان جسمی و حرکتی داشته باشند.

 

مجید مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه‌ای که دانش‌آموزان کم‌توان جسمی دارند تامین زیرساخت‌های لازم برای تحصیل مطلوب این دانش‌آموزان نیاز به امکانات خاص این قشر دارد.

 

وی با اشاره به اینکه اهتمام مسئولان و آموزش و پرورش در این زمینه جدی است، افزود: تنها با تکیه بر بودجه‌های محدود دولتی نمی‌توان اهداف این حوزه را محقق کرد.

 

مرادی با بیان اینکه مجتمع آموزشی معلولان پویای ابهر از سال 73 فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرده، تصریح کرد: در حال حاضر 40 نفر به عنوان کادر و پرسنل آموزشی این مجتمع مشغول به فعالیت هستند که این تعداد در یک مدرسه عادی می‌توانستند تعداد قابل توجهی از دانش‌آموزان را تحت پوشش خدمات آموزشی قرار دهند.

 

مدیر مجتمع آموزشی معلولان پویای ابهر با اشاره به اینکه در حال حاضر 90 دانش‌آموز با مشکلات جسمی و حرکتی در چهار مقطع پیش‌دبستانی، ابتدایی، متوسطه دور اول و دور دوم در این مجتمع تحصیل می‌کنند، خاطرنشان کرد: همین مسئله نیز یکی دیگر از مشکلات در ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان است.

 

مرادی با بیان اینکه حضور خیرین در رسیدن به اهداف ترسیم شده آموزشی برای دانش‌آموزان کم‌توان جسمی می‌توان کمک‌کار بسیار خوبی برای دولت باشد، تاکید کرد: طی دو سال گذشته خیرین نزدیک به 200 میلیون تومان به این مجتمع آموزشی مساعدت داشته‌اند.

 

مدیر مجتمع آموزشی معلولان پویای ابهر با بیان اینکه یکی از دانش‌آموزان این مجتمع، عطیه هادیلو تابستان امسال و در رشته بوچیا توانست رتبه دوم کشوری را از آن خود کند، خاطرنشان کرد: حضور خیرین نه تنها به عنوان باقیات‌الصالحات خواهد بود بلکه گام مهمی در شکوفایی استعدادهای این دانش‌آموزان است.

 

به گزارش ایسنا، شماره حساب سیبای مجتمع آموزشی و توانبخشی معلولین پویای ابهر 4150025300005 نزد بانک ملی شعبه غدیر ابهر و شماره کارت این حساب 6037991899913028 برای دریافت کمک‌های خیرین پیش‌بینی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: