• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-19714-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

عضویت دانش‌آموزان علاقه‌مند در کانون پیشاهنگان مهربانی


رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه فرزانگان سالمند زنجان (هفت باغ مهربانی) از تشکیل کانون پیشاهنگان مهربانی با هدف ترویج روحیه احترام به سالمندان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ابراهیم جمیلی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با اشاره به پیگیری فعالیت‌های هفت باغ مهربانی (مرکز نگهداری سالمندان زنجان) در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: مؤسسه خیریه فرزانگان سالمند زنجان به منظور توسعه اندیشه نیکوکاری و دعوت از آحاد مردم برای میزبانی از سالمندان راه‌اندازی شده است و خوشبختانه فعالیت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف انجام می‌دهد.

 

وی با اشاره به این‌که کانون پیشاهنگان مهربانی توسط دانش‌آموزان علاقه‌مند به امور خیریه تشکیل شده است، ادامه داد: فعالیت در این کانون فضایی را فراهم می‌کند تا اداره‌کل آموزش و پرورش استان و خانواده‌های دانش‌آموزان در خصوص ارتقای فعالیت‌های پرورشی تبادل نظر و هماهنگی داشته باشند. این در حالی است که فعالیت در کانون پیشاهنگان مهربانی، در اولویت برنامه‌های کاری موسسه قرار دارد.

 

جمیلی همچنین با بیان این‌که تشکیل و ساماندهی کانون پیشاهنگان مهربانی با مشارکت معاونت پرورشی اداره‌کل آموزش و پروش استان و خانواده‌های دانش‌آموزان صورت می‌گیرد و اهداف مختلفی را دنبال خواهد کرد، تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های نیم روزه در مرکز هفت باغ مهربانی (مرکز نگهداری سالمندان) برای دانش‌آموزان داوطلب با محوریت احترام و کمک به پدر و مادر، بزرگترها و سالمندان از جمله برنامه‌های کانون به شمار می‌رود.

 

رئیس هیئت مدیره مؤسسه خیریه فرزانگان سالمند زنجان، یادآور شد: باید به دنبال برنامه‌هایی باشیم تا به مرور زمان به افزایش میزان مشارکت جامعه در امور خیر منتج شود و در این میان، دانش‌آموزان برای این‌که مشارکت در امور عام‌المنفعه را بیاموزند بهترین گزینه هستند.

 

به گزارش ایسنا، به آموزش‌دیدگان و اعضای کانون، کارت عضویت پیشاهنگ مهربانی اعطا می‌شود و خانواده‌ها و دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره تلفن 3-33475052 تماس بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: